Blog

23.11.2017

Gdzie w podróż poślubną - romantyczne pobyty na Sardynii

thumbnail

Podróż poślubna to nie jest zwykły wyjazd. To podróż, którą para młoda symbolicznie rozpoczyna o wiele większą , wspólną „podróż na całe życie”. Nic więc dziwnego, że powinna być jak najpiękniejsza, maksymalnie romantyczna, dobrze zaplanowana i pasująca do nowożeńców.  O ślubie i weselu na Sardynii już pisaliśmy. Równie dobrze poradzimy sobie z organizacją tej szczególnej wyprawy. Mamy już na koncie sporo udanych podróży poślubnych. Czasem to wakacje na Sardynii tylko pary nowożeńców, czasem postanawiają oni spędzić ten szczególny czas razem z teściami lub przyjaciółmi. Za każdym razem przygotowania do tych podróży to dla nas ogromne przeżycie, możliwość uszycia na miarę takich romantycznych wyjazdów sprawia nam wielką przyjemność i daje ogrom satysfakcji.

Z naszych doświadczeń wynika, że podróże poślubne na Sardynii przybierają zwykle jedną z 2 form :

Stacjonarny, leniwy i pełen romantycznych atrakcji pobyt w jednym miejscu, relaks na rajskich plażach, wyprawa na bezludną wyspę, dużo przebywania razem w magicznych miejscach.

Lub aktywna podróż w stylu objazdówki, wiele egzotycznych miejsc, dużo ekscytujących przeżyć, romantyczne niespodzianki i niezapomniane wspólne przygody. Oczywiście najpiękniejszą pamiątka z podróży poślubnej będą Wasze wspólne zdjęcia. Proponujemy sesję fotograficzną, możliwą także z profesjonalnym, polskojęzycznym fotografem,  w najbardziej romantycznych sceneriach. Album z tej podróży pozwoli przez długie lata wspominać te cudowne chwile...

 

Jakkolwiek ma wyglądać Wasza wymarzona podróż poślubna na Sardynii, proponujemy zamieszkanie wyłącznie w wyselekcjonowanych, najbardziej romantycznych miejscach. Będą to komfortowe apartamenty przy plaży z bajecznym widokiem na morze lub pełne sardyńskiego  klimatu agroturystyki albo cudowne butikowe hotele z basenem i Spa. Na naszej liście miejsc najromantyczniejszych i przyjmujących nowożeńców ze szczególnymi względami są m.in.:

Bajkowa agroturystyka ze Spa, basenem i stadniną koni Sa Mandra. Romantyczna, pełna lokalnego kolorytu i pysznej sardyńskiej kuchni  agroturystyka Gutthidai.

Eleganckie B&B u zawsze uśmiechniętej Ticjany na Szmaragdowym Wybrzeżu. Butikowy, magiczny hotelik z basenem Agnata . Wytworny i luksusowy Hotel La Rocca Resort & Spa 5*

Znajdą się miejsca jeszcze bardziej magiczne, jak np. apartamenty w starej latarni na wysokim cyplu czy pensjonat w byłej kopalni nad brzegiem morza.

 

Jakie atrakcje i rozrywki możecie sobie zafundować podczas Waszej podróży poślubnej na Sardynii? Wszystko zależy od Waszych zainteresowań, marzeń lub ochoty na nowe doznania. Romantyczne atrakcje na Sardynii to długa lista – są na niej romantyczne kolacje, np. kolacja na żaglowcu, wyprawy do winnic. Obowiązkowym, naszym zdaniem, punktem programu jest rejs katamaranem na Archipelag la Maddalena oraz wizyta u najsympatyczniejszego sardyńskiego gospodarza i speca od bio żywności – Pasquale.

Jeśli nie straszny Wam 2 godzinny trekking, zapraszamy na jedną z najpiękniejszych plaż Europy – rajską Cala Goloritze’, możecie dopłynąć tam także taxi boat. Taxi boat czyli morska taksówka to w ogóle świetne rozwiązanie na podróż poślubną. Możecie wybrać się nią na elegancki aperitif do modnego klubu Phi Beach wprost nad taflą morza. Zachód słońca w tym miejscu New York Times umieścił na liście 10 najpiękniejszych zachodów słońca na świecie. Taxi boat podwiezie Was na plaże niedostępne od strony lądu, podwiezie do centrum sportów wodnych na lekcję windsurfingu czy nurkowania lub zostawi na rajskiej wysepce na archipelagu i odbierze wieczorem. Wakacje na Sardynii dają nieograniczone możliwości niezapomnianych wspólnych przeżyć.

 

Pomysłów na program idealnej podróży poślubnej jest tyle, ile młodych par na świecie. Jedni wolą leniwe plażowanie, mały wypad na snorkeling i romantyczną kolację na plaży.  Inni pełną adrenaliny jazdę kładami lub buggy po wydmach i bezdrożach lub profesjonalny diving w podmorskich grotach. Jeszcze inni wizyty w modnych klubach, dyskotekach, wycieczki do winnic i konne przejażdżki po lagunie.

Naszym zadaniem, które uwielbiamy, jest wysłuchanie Waszych życzeń i oczekiwań, a następnie uszycie na miarę Waszej podróży poślubnej na Sardynii. Krój i szycie tego produktu będą co najmniej równie drobiazgowe i artystyczne, jak suknia panny młodej...;) Oczywiście opisane wyżej rozwiązania i propozycje idealnie będą pasować do podróży z okazji rocznicy ślubu lub do wakacyjnego, romantycznego wypadu we dwoje.
Także tutaj podstawą jest słówko NAJ – najromantyczniejsze miejsca, najpiękniejsze krajobrazy, najbardziej komfortowe noclegi, najbardziej niezapomniane atrakcje, najcudowniejsze wspólne wspomnienia...


avatar

Alicja Stolarczyk

Specjalistka i hobbystka w kwestiach wakacji na Sardynii. Ma za sobą udział w wielu wycieczkach i odwiedziła już wiele hoteli na Sardynii. Łączy w sobie wiele pasji. Jest nauczycielką, podróżniczką i indianistką. Prywatnie jest mamą i uwielbia góry, nie tylko te na sardyńskiej wyspie. Inspiruje ją wszelkiego rodzaju rękodzieło oraz działanie w grupie.

Instagram