Blog

28.08.2017

Integracyjne Wyjazdy firmowe na Sardynii

thumbnail

Wspólne przygody i przeżycia łączą najbardziej, a pozytywne emocje i piękne wspomnienia przywiązują nas do miejsc i grup dużo mocniej niż podpisy i dokumenty. Nagroda najlepiej motywuje.  Wiedzą o tym od dawna behawioryści oraz specjaliści od motywowania pracowników i mądrego zarządzania pracą grupy. Tak powstała idea coraz popularniejszych firmowych wyjazdów, które mają na celu nagrodzenie i zintegrowanie pracowników. Sardynia jest idealnym miejscem na taki wyjazd, a touroperator Wakacje na Sardynii to bardzo kreatywny twórca takich wypraw. Ponieważ wyjazd integracyjny musi pogodzić różne gusta uczestników, Sardynia, nazywana kontynentem w miniaturze, daje tutaj ogromne możliwości. Bajeczne plaże, na których jedno mogą leniwie plażować a inni aktywnie nurkować czy surfować oraz wspólne rejsy żaglowcem czy katamaranem wzdłuż bajkowego wybrzeża wyspy. Morska wyprawa z łowieniem ryb lub oglądanie delfinów – w zależności od preferencji i tego, jaka konkretna wspólna aktywność najlepiej zintegruje daną grupę. Wysokie i groźne góry, klimatyczne bezdroża, płaskowyże i kaniony, które możecie odwiedzać jeepami, kładami, na buggy czy enduro. Niezapomnianych przezyć dostarczy uczestnikom wyjazdu na przykład wycieczka jeepami do najgłebszego kanionu Europy - Su Gorropu. Noclegi w uroczych butikowych hotelach, lub klimatycznych agroturystykach, gdzie zapewne Wasza grupa będzie jedynymi gośćmi. Może apartamenty przy plaży lub hotel z basenem. Elegancki aperitif na plaży w modnym lokalu Phi Beach, zachody słońca w tym niezwykle modnym miejscu są na ekskluzywnej liście New York Times - najpiękniejszych zachodów słońca na świecie. Lub długie integracyjne biesiady pod rozgwieżdżonym niebem – idealnym i wielokrotnie sprawdzonym miejscem na takie niezapomniane wieczory jest dolina Lanaitho w najwyższych górach Sardynii. Niezwykłe i pełne majestatycznej przyrody oraz gościnnych ludzi miejsce, w którym jadały bardzo sławne osoby, np. Madonna czy Claudia Shiffer, podczas kręcenia filmów na Sardynii. Znajduje się tu farma naszego wielkiego przyjaciela Pasquale, który ugościł swoimi wyrobami i lokalnymi produktami już niejedną grupę z Polski. Sardyńskie przysmaki u Pasquale są niepowtarzalne. Po wspólnym biesiadowaniu u Pasquale nasi goście wracają zakochani w sardyńskiej kuchni i kulturze. Miejsc , w  których Wasi pracownicy zakosztują autentycznej lokalnej kuchni jest zresztą wiele, np. agroturystyka Ludurru czy słynne Su Gologone. Wycieczki z przewodnikiem polskojęzycznym pozwolą odwiedzić najciekawsze miejsca i poznac osobiście rdzennych wyspiarzy. 

Oczywiście program każdego wyjazdu jest szyty na miarę, odwiedzane miejsca i proponowane przygody umiejętnie dobierane do konkretnej grupy pracowników, a szczegóły organizacyjne pieczołowicie dopinane na ostatni guzik. Być może dla grona pracowników Waszej firmy pięknym wspólnym przeżyciem będą wycieczki kulinarne. Tour po winnicach Szmaragdowego Wybrzeża i udział w warsztatach kulinarnych, na których okaże się, że szef nie całkiem radzi sobie z lepieniem pierogów, ale doskonale przejdzie następnego dnia najgłębszy kanion Europy Su Gorroppu. Być może damska ekipa firmy doskonale odnajdzie się w najmodniejszych kurortach Costa Smeralda lub podczas spływu kajakami, a męska poradzi sobie przy silnym wietrze na pokładzie katamaranu. Nie może oczywiście zabraknąć elementu zaskoczenia i niespodzianki, lepiej byśmy nie podawali tutaj zbyt wielu szczegółów... Cokolwiek wybierzecie z ogromu pięknych miejsc na Sardynii i z morza możliwości różnorakich przygód, my z przyjemnością przedstawimy Wam ich długą listę, pomożemy ułożyć plan, zaproponujemy noclegi w uroczych, sprawdzonych miejscach, dogramy transfery, zapewnimy asystę i polskich przewodników.

Gdzie kolejny wyjazd integracyjny Waszej firmy? – OCZYWIŚCIE NA SARDYNIĘ!

 


avatar

Alicja Stolarczyk

Specjalistka i hobbystka w kwestiach wakacji na Sardynii. Ma za sobą udział w wielu wycieczkach i odwiedziła już wiele hoteli na Sardynii. Łączy w sobie wiele pasji. Jest nauczycielką, podróżniczką i indianistką. Prywatnie jest mamą i uwielbia góry, nie tylko te na sardyńskiej wyspie. Inspiruje ją wszelkiego rodzaju rękodzieło oraz działanie w grupie.

Instagram