Blog

19.05.2017

Specjaliści od Sardynii

thumbnail

Jadąc na luksusowe wakacje za granicę i powierzając swój pobyt w obcym państwie w ręce innych osób, warto sprawdzić kim oni są, jakie mają doświadczenie, a także na ile wiarygodna jest ich oferta. Nie chcielibyście przecież, aby na miejscu okazało się, że w „klimatyzowanej willi przy plaży” klimatyzacja jest tylko w pokoju dziennym, a do plaży trzeba iść 500 metrów? Korzystając z usług niesprawdzonego podmiotu możesz znaleźć się zupełnie sam, pozostawiony w niekomfortowej lub problematycznej sytuacji tysiące kilometrów od domu. Na szczęście z marką Wakacje na Sardynii i Moniką Szredel nic takiego Ci nie grozi.

Luksusowe wille, hotele i apartamenty

Niech nie zmyli Was duża ilość noclegów, które mamy w swojej ofercie. Nie są to przypadkowe, nieprzemyślane propozycje. Każdy z obiektów został przez nas zweryfikowany. Ich stan faktyczny sprawdzamy osobiście, zwracając uwagę na każdy detal, a wysoki poziom obsługi potwierdzają opinie naszych dotychczasowych klientów. Jak to możliwe, że zdążyliśmy odwiedzić już tak dużą liczbę noclegów? Po prostu zajmujemy się tym już od wielu lat, także przed powstaniem marki Wakacje na Sardynii. Mieliśmy ku temu okazję chociażby podczas pracy we włoskim przedsiębiorstwie, zajmującym się rezerwacją luksusowych hoteli online. Nie polegamy jednak jedynie na dawnych doświadczeniach i nie przestajemy kontrolować oferowanych miejsc. Przypilnowanie w sobotni poranek osoby czyszczącej basen przy willi nie jest dla nas stratą czasu, lecz naszym naturalnym obowiązkiem. Wszystko po to, aby na Wasz przyjazd każdy szczegół był dopracowany do perfekcji.

Pomoc na każdym etapie

Od momentu, gdy zgłosisz się do nas ze swoim pomysłem na wakacje na Sardynii, otoczymy Cię swoją ekspercką opieką, i będziemy Ci asystować aż do momentu Twojego powrotu z wakacji. Nawet po ich zakończeniu będziemy pamiętać o Tobie, aby móc Cię znów jak najlepiej ugościć, znając już twoje oczekiwania i preferencje. Oferujemy asystę przy wyborze i rezerwacji miejsca na nocleg, pomoc przy zakwaterowaniu i tłumaczenia podczas kontaktów z Sardyńczykami. Zorganizujemy dla Ciebie każdą atrakcję. Posiadamy odpowiednią wiedzę i licencję przewodnika, dzięki czemu możemy pokazać Ci najpiękniejsze miejsca na wyspie, opowiedzieć o zabytkach i historii, a także zdradzić ciekawostki i legendy, które znają jedynie rdzenni mieszkańcy sardyńskiej wyspy. Od kilkunastu lat mieszkamy tu na stałe i posiadamy spore doświadczenie w szyciu wakacji na miarę. Dzięki temu posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną i historyczną, ale dysponujemy też ogromną ilością praktycznych informacji, które uczynią Wasz pobyt tutaj jeszcze przyjemniejszym. Poszukujesz restauracji, w której znajdziesz dania bez glutenowe, chcesz wynająć jacht, wybrać się na elitarne pole golfowe lub na jeden wieczór mieć winnicę tylko dla siebie? Zorganizowanie tego dla Ciebie, to dla nas czysta przyjemność.

Setki partnerów biznesowych

Na Sardynii posiadamy setki zaprzyjaźnionych firm, rozsianych po całej wyspie. Na ich czele stoją głównie lokalni przedsiębiorcy, nierzadko kontynuujący działalność po ojcu i dziadku. W swoją pracę wkładają całe swoje sardyńskie serce i mnóstwo zaangażowania. Robią to zarówno z wrodzonej gościnności, jak i miłości do swej rodzinnej wyspy. Wśród nich znajdziesz prawdziwych pasjonatów, jak np. Giovanna, zaprzyjaźniona z nami właścicielka hotelu Su Gologone, która w wolnych chwilach zajmuje się sztuką ludową lub mówiący po polsku Roberto, który jest właścicielem kilku mieszkań do wynajęcia, a zarazem kapitanem żaglowca, na pokładzie którego można wybrać się na rejs. Właściciele hotelów i apartamentów, szefowie kuchni, szoferzy, trenerzy sportów wodnych, piloci helikopterów, managerowie restauracji, sommelierzy, enolodzy i właściciele rodzinnych winnic. Sprawimy, że specjaliści z różnych dziedzin będą dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Dzięki tym kontaktom i znajomości rynku możemy oferować Ci jedynie atrakcyjne ceny. Doskonale znamy ofertę naszych partnerów oraz posiadamy indywidualne rabaty. W ten sposób Ty ponosisz takie same koszty, jak w przypadku rezerwacji noclegu bezpośrednio w obiekcie, a w tej cenie masz także naszą asystę i dodatkową gwarancję niezawodności.

Klarowność i gwarancja

Marka Wakacje na Sardynii należy do regionalnego biura podróży Travel per Te, posiadającego na Sardynii licencję lokalnego Tour Operatora (nr 425). Korzystając z usług oznaczonych logiem Wakacje na Sardynii masz zatem pewność, że Twój pobyt na Sardynii przebiegnie pomyślnie i z zachowaniem wszelkich niezbędnych formalności. Nie składamy obietnic bez pokrycia. Wybierając nas, stawiasz na profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie wakacji na Sardynii. Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy każdą wątpliwość. Przed przyjazdem dokładnie omówimy warunki i dobierzemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Zadbamy o to, aby przebieg wakacji był dla Ciebie jasny i dokładni taki, jak tego oczekujesz.


avatar

Alicja Stolarczyk

Specjalistka i hobbystka w kwestiach wakacji na Sardynii. Ma za sobą udział w wielu wycieczkach i odwiedziła już wiele hoteli na Sardynii. Łączy w sobie wiele pasji. Jest nauczycielką, podróżniczką i indianistką. Prywatnie jest mamą i uwielbia góry, nie tylko te na sardyńskiej wyspie. Inspiruje ją wszelkiego rodzaju rękodzieło oraz działanie w grupie.

Instagram