Piszą o nas

Rezerwacje w najlepszych i renomowanych restauracjach oraz klubach

Włochy / Sardynia / Costa Smeralda - Szmaragdowe Wybrzeże

Podczas pobytu na Sardynii zapewne zapragniecie choć raz spróbować wykwintnych śródziemnomorskich dań w jednej ze znanych, renomowanych restauracji, na Sardynii. Sporo z nich szczyci się gwiazdkami Michelin i długimi listami bywających tam sławnych osobistości. Pracują w nich mistrzowie sławni w świecie kuchni i gastronomii. Wasz prywatny concierge doradzi odpowiedni lokal lub klub, zarezerwuje stolik, miejsce, zorganizuje w razie potrzeby transfer, być może luksusową limuzyną, jeśli obiad lub kolacja wiąże się ze szczególną okazją.

Na długiej liście tych eleganckich i komfortowych miejsc są m.in. restauracje na Szmaragdowym Wybrzeżu, np. Pedrinelli, Pescatore, Fratti Rossi, Billionaire i Phi Beach Club. Oczywiście poza Costa Smeralda również jest wiele restauracji zadowalających gusta najbardziej wymagających koneserów kuchni i wina, np. Il Corsaro w Cagliari oraz Sa Cardiga e Su Schironi w pobliżu stolicy. Warta uwagi jest także ukryta w sercu wyspy Ristorante Su Gologone - urocza i bardzo artystyczna restauracja z gwiazdką Michelin.

Prócz restauracji, możecie wybrać się na wizytę i degustację w ekskluzywnej winnicy lub do klimatycznego gospodarstwa agroturystycznego. Wszelkich szczegółów organizacyjnych dopilnuje Wasz concierge - Wam pozostanie tylko poznawać wszystkimi zmysłami niezwykle zdrową i smaczną kuchnię sardyńską.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

IT 0039 0789 1782505
0039 331 4126886
PL 0048 517 417659

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Formularz kontaktowy