Cala Gonone

Cala Gonone to nadmorskie, portowe miasteczko nad zatoką Golfo Orosei, blisko Dorgali. Dawniej była tu mała wioska rybacka, dziś to spora, znana miejscowość turystyczna.Wybrzeże jest urozmaicone i częściowo niedostępne z powodu schodzących do morza najwyższych gór Sardynii Gennargentu. Znajdziecie tutaj małe plaże - zatoczki pod skalnymi klifami, a w skalnych ścianach wybrzeża kryją się groty. Wiele z nich można zwiedzać. Centrum miasteczka jest sympatyczne, sporo uliczek z kawiarniami, lodziarniami, restauracjami oraz ciągnący się wzdłuż nabrzeża i plaż, urokliwy deptak spacerowy Lunghomare, pełen stojących niemal nad brzegiem morza kawiarenek i lokali ze stolikami na zewnątrz. Z tej okolicy, prócz jednodniowych rejsów po zatoce Orosei, wyruszają także 7 dniowe rejsy dookoła Sardynii katamaranem, jachtem żaglowym lub motorowym. W 7 dni opłyniecie całą Sardynię zatrzymując się w najpiękniejszych miejscach, na jachcie jest zwykle 4-5 kabin, skipper i hostessa. To świetny pomysł na niezapomnianą przygodę w grupie przyjaciół. Chętnie pomożemy taki rejs zarezerwować. Oczywiście możliwy jest także rejs jednodniowy katamaranem lub jachtem tylko po Golfo di Orosei.

Cala Gonone to doskonały punkt wypadowy do zwiedzania wschodniego wybrzeża i pięknych, najwyższych gór Sardynii - Parku Narodowego - Parco Nazionale del Golfo Orosei e del Gennargentu. Nigdzie tak jak tutaj nie połączycie na wakacjach miłości do morza i do gór. Przy okazji jest to najlepsza okazja, by poznać bliżej niesamowicie ciekawą i oryginalną rdzenna kulturę Sardynii. Możecie tutaj odbywać długie spacery doliną Valle di Lanaitho z postojami na posiłki u gościnnych górskich pasterzy lub obejrzeć pokazy w sugestywnych maskach i strojach regionalnych z tańcami i śpiewami.

W Cala Gonone możecie obserwować „na sucho” podmorskie życie w świetnie zorganizowanym akwarium, odwiedzać ciekawe wioski w głębi lądu, degustować lokalne wina np. Canonau z winnic Dorgali czy Olieny, poznawać prehistoryczna historię Sardynii. W miasteczku organizuje się wiele ciekawych wydarzeń, świąt, festynów. Znany Cala Gonone Jazz Festival odbywa się w pięknej zabytkowej willi otoczonej zadbanym, pełnym kwiatów parkiem Villa Ticca w drugiej połowie lipca.

Do najcenniejszych archeologicznie miejsc w pobliżu Cala Gonone należy zbudowany z ogromnych białych wapiennych płyt Dolmen di Monte Longu, który fascynująco wygląda o zachodzie słońca. Innym miejscem, w którym poczujecie klimat prehistorycznej Sardynii jest dość dobrze zachowana trachito-bazaltowa nuraga Nuraghe Mannu, w przeszłości była otoczona osadą, w której mieszkało ok. 1000 osób. Jeśli chodzi o świat przyrody, warto w Cala Gonone odwiedzić Museo Della Foca Monaca, czyli Muzeum Foki Mniszki. Jest poświęcone nie tylko fokom, ale także innym zwierzętom żyjącym w otaczających Cala Gonone górach. Miejscem, którego rodzina z dziećmi nie może ominąć w Cala Gonone jest piękne akwarium Acquario di Cala Gonone, gdzie nie tylko młodsi obserwatorzy będą zachwyceni bogactwem podwodnego świata.

W samym miasteczku i w okolicy czekają na Was wygodne apartamenty, mieszkania na piechotę do plaży i w centrum miasteczka, pokoje w dobrych hotelach. Jeśli sobie tego życzycie, w tej okolicy możecie zatrzymać się na kilka dni lub spędzić dłuższy pobyt w bardzo wyrafinowanych wnętrzach, w bajkowych domkach ukrytych wśród otaczających miasteczko gór, często stworzonych przez sardyńskich artystów, w uroczych rezydencjach z basenem, nad którym rozciąga się panorama masywu Supramonte.

CO ZOBACZYĆ?

Podczas wakacji w Cala Gonone widoki na pewno Was nie zawiodą. Musicie zobaczyć słynne unikatowe plaże – Cala Luna, Cala Goloritze’, Cala Sisine, Cala Mariolu.

Pięknymi miejscami do odwiedzenia są także jaskinie i groty, a trzeba wiedzieć, że te sardyńskie powstały prawie 500 tysięcy lat temu w erze paleozoicznej, są więc dużo starsze od innych jaskiń na kontynencie. Jaskinie w tej okolicy charakteryzują się ogromnym bogactwem form i są wciąż badane przez naukowców, warto odwiedzić grotę Bue Marino, zobaczycie w niej mające ok. 5000 lat malowidła naskalne. Podczas resju po zatoce Orsoei jeden z przystanków jest pod Grotta del Fico, pełną zjawiskowych form skalnych.

Wspaniałych widoków dostarczy Wam przejażdżka w głąb lądu Zieloną Ciuchcią, czyli Trenino Verde. W tej okolicy przebiega jedna z najpiękniejszych tras tej zabytkowej kolejki, z Arbatax do Mandas, możecie przejechać tylko fragment długiej trasy, warto wysiąść np. w mieście źródeł – Sadali.

Jeśli spędzacie wakacje z młodszymi turystami i Wasze zainteresowania są w związku z tym nastawione na bardziej rodzinne atrakcje, także znajdziecie w okolicy cos dla Was. W Cala Gonone jest najciekawsze na Sardynii akwarium, bardzo miły spacerowy deptak wzdłuż morza pełen lodziarni. W pobliskim Baunei jeździ elektryczna ciuchcia, w kilku miejscach np. na rzece Cedrino możecie popływać kajakiem. Wielka frajdą dla dzieci będzie rejs po zatoce Orosei spokojnym stateczkiem, z toaletą i obiadem na pokładzie. Mała rodzinna wyprawa w góry tez może się okazać dla maluchów fascynująca, na pewno zachwycą je wesołe, oswojone i łatwo zaprzyjaźniające się z turystami wyposażonymi w marchewkę, osiołki na płaskowyżu Golgo. Wszędzie w okolicy duża szansa na spotkanie zwierząt – małe świnki, kozy, osiołki często biegają tutaj samopas, to element tzw. „wolnego wypasu” , stosowanego już w niewielu miejscach w Europie. Nieco starszym dzieciom wiele uciechy sprawi snorkeling, plażując w tych okolicach macie możliwość obserwować niezwykle bogate podwodne życie. W parku w Cala Gonone w sezonie we wtorki i czwartki odbywa się program dla dzieci – przedstawienia, pokazy akrobacji np. na rowerach, natomiast na plaży organizowane są kursy podstaw nurkowania dla dzieci powyżej 10 lat.

PLAŻE:

Cala Sisine – kolejna z ukrytych pod klifami piękności, osiągalna jak inne tylko od strony morza lub piechotą przez góry. To jeden z najczęstszych przystanków podczas rejsów po zatoce Orosei. Średnich rozmiarów plaża otulona wysokimi górami, z jasnym złotawym piaskiem pełnym małych kremowych kamyczków. Dookoła plaży piękna śródziemnomorska górska roślinność. Plaża otrzymała zaszczytne odznaczenie w rankingu plaż według stowarzyszenia ekologiczno-przyrodniczego Legambiente w 2013 roku – aż 5 żagli, tzw. 5 vele. Na tyłach plaży restauracja z lokalnymi sardyńskimi potrawami.

Cala Goloritze’ – słynna plaża, którą na pewno widzieliście na wielu zdjęciach, wizytówka Sardynii – skalny łuk wyłaniający się z morza w pobliżu plaży, a na niej czarujące rumowisko śnieżnobiałych marmurowych odłamków i głazów. Plaża, jak wiele tych unikatowych plaż w okolicy, powstała przez osunięcie się części klifu setki lub miliony lat temu. Dzięki jasnemu dnu, woda ma tutaj fascynująco błękitno szmaragdowy kolor i jest bardzo krystaliczna. Pod plażę nie podjedziecie autem, można tylko podpłynąć od strony morza albo dojść Gorskim szlakiem z płaskowyżu Golgo. Piękna, miejscami bardzo panoramiczna droga zajmuje ok. 2 godzin, a wysiłek jest zdecydowanie tego wart. Wstęp na plaże jest płatny, ok. 6 euro. Uwaga – zbieranie kamyczków na plaży jest surowo wzbronione i grozi wysokim mandatem. Plaża otrzymała zaszczytne odznaczenie w rankingu plaż według stowarzyszenia ekologiczno-przyrodniczego Legambiente w 2013 roku – aż 5 żagli, tzw. 5 vele. W rankingu plaż włoskich na Tripadvisor plaża zajmuje 4 miejsce.

Cala Luna – kolejna na liście królowych sardyńskich i nie tylko sardyńskich plaż, duża w kształcie półksiężyca piaszczysta plaża obrośnięta bujnymi różowymi oleandrami, z 6 dużymi grotami widocznymi na niemal wszystkich zdęciach tej plaży, jeden z obowiązkowych przystanków podczas rejsu po Zatoce Orosei. Można do niej dojść pięknym górskim szlakiem w 2,5-3 godziny. Nie można podjechać pod nią autem. Na plaży drobny biało złoty piasek i okrągłe śliczne kamyczki białe i kremowe. Na tyłach plaży mała restauracja, bar.

Cala Mariolu – nie bez powodu wymieniania przez pasjonatów Sardynii w pierwszej trójce jako najpiękniejsza, najurokliwsza, najmagiczniejsza, same naj... Natura stworzyła tutaj z białego marmuru i śródziemnomorskiej roślinności niesamowite zjawisko. Na plażę składają się 2 zatoczki z drobnym białym paiskiem wymieszanym ze śnieżnobiałymi marmurowymi kamyczkami (ich zbieranie jest surowo wzbronione i grozi wysokim mandatem!) Białe dno sprawia, że woda ma tutaj fascynujący błękitno-turkusowy kolor. Dotrzecie tutaj tylko od strony morza podczas rejsu po zatoce Orosei lub wynajętą motorówka. Alternatywną trasą może być długi, ok. 4 godzinny trekking przez góry. W sezonie na plaży często przebywają instruktorzy nurkowania ze sprzętem, można więc spróbować divingu.

Cala Osalla – bardzo ładna piaszczysta zatoka otoczona przyrodą, należąca administracyjnie do sąsiadującego z Cala Gonone Dorgali, 12 km z Cala Gonone, na jej lewym (stojąc twarzą do morza) końcu na wzgórzu stoją resztki kamiennej wieży nuragicznej Nuraghe Osalla.

Cala Cartoe – 10 km na północ z Cala Gonone, średniej wielkości plaża zamknięta z obu stron wysokim brzegiem i granitowymi skałami, piasek średniej grubości jasno szary i trochę kamyczków, krystaliczna turkusowa woda, płytkie piaszczyste dno. Nie zatłoczona nawet w szczycie sezonu. Na tyłach plaży mały staw. W 2002 roku na plaży kręcono sceny do filmu z udziałem Madonny.

Spiaggia di Sos Dorrores – plaża na południe z centrum miasteczka, za plażą Palmasera. Na tyłach plaży teren raptownie wznosi się osłaniając ją dobrze od wiatru, tworzące tę osłonę zwietrzałe wapienne skały mają mocno pomarańczowy, sugestywny kolor. Podobno to ostatnia plaża we Włoszech z tak ciekawym zjawiskiem na tyłach. Piasek gruby, ciemny i wymieszany ze żwirem.

Palmasera – jedna z 3 głównych plaż, najbliżej centrum miasteczka Cala Gonone, składa się z 2 części z małym cyplem pomiędzy, w pobliżu parkingi, bare, lokale, na piechotę z centrum miejscowości, piasek grubszy złoto różowy z drobnymi białymi kamykami, dno piaszczyste i płytkie. Blisko plaży znajduje się akwarium do zwiedzania.

Spiaggia Centrale – główna miejska plaża w Cala Gonone, zaraz obok portu. Bardzo spokojna plaża dobrze osłonięta od wiatru i z bardzo płytkim dnem – świetna na plażowanie z maluchami.

GDZIE ZJEŚĆ?

Na wakacjach w Cala Gonone prócz dań rybnych i owoców morza, które oferują liczne w miasteczku restauracje, warto wybrać się w głąb wyspy do któregoś z gospodarstw agroturystycznych czyli tzw. agriturismo, gdzie często podaje się obiad czy kolację na bazie mięsa, wtedy na pewno na stole pojawi się carne arrosto, czyli opiekane mięso lub danie z ziemniaków sa patata a perras. Takimi agroturystykami, gdzie na pewno zjecie autentyczne lokalne dania, są np. agriturismo Gutthidai, Ecoparco Neule czy hotel i restauracja Su Gologone.

 

Popularne miejsca i atrakcje:

  • deptak spacerowy
  • Nuraghe Mannu
  • park narodowy
  • Cala Gonone Jazz Festival
  • kursy nurkowania dla dzieci
  • jaskinie z malowidłami skalnymi
wycieczka_sardynia_49 logo-4 apartamenty_z_basenem_sardynia_49 16 logo0 logo_home logo-header1x logo-skypoland pobrane logo apartamenty_sardynia_79 hotele_sardynia_152 apartamenty_sardynia_296

Opinie

Marlena z rodziną

wrzesień 2017

Jesteśmy oczarowani przepiękną i gościnną Sardynią.Jej fantastyczne widoki,różnorodne krajobrazy oraz przemili mieszkańcy sprawiają,że pragnie się wracać,co zresztą zamierzamy niebawem uczynić, a wszystko to dzięki wspaniałej Monice,która tak serdecznie się nami zaopiekowała i z wielką starannością odkryła przed nami uroki i smaki tej cudownej wyspy. Moniko to była wielka przyjemność podróżowania z Tobą poprzez kręte drogi Gallury na prawdziwe Sardyńskie Uczty,które to między innymi uczyniły naszą wyprawę tak ogromnie udaną .
Dziękujemy bardzo i do zobaczenia!
Marlena i Bartek 

Paraside Resort 5* 

Wycieczka Dzika Sardynia

 

Bartosz z Łomianek

sierpień 2017

Pani Moniko dziękujemy za fajny pobyt i wycieczki. Dzięki Pani Sardynia nas zauroczyła. Nie zdążylismy pożegnac się osobiscie wiec teraz to robimy:-D  Pozdrawiamy Ania, Piotr, Olga, Marysia i Bartek z Łomianek:-D

Capo Ceraso Resort

Rejs katamaranem

Wycieczka Dzika Sardynia

Krzysztof z rodziną

Hej!
My dopiero zeszliśmy z katamaranu! Było fantastycznie.... to mało powiedziane było jak u dziadka, tylko my, cały katamaran dla nas, poczęstunek jak zwykle porcje dla konia. Krzysztof kierował katamaranem, sami pływaliśmy pontonem i słów brak jaki cudny jest ten człowiek.....
 Bardzo dziękujemy!

Marcin i Ola na bezludnej wyspie

sierpień 2017

MONIKA.... Ola zachwycona ..... Dzięki za  niesamowitą wycieczke taxi boat na bezludną wyspsę na archipelagu, którą nam zorganizowałaś!
Wrócilismy. Wszystko OK. Bylo naprawde super. Marco łodzią przywiózl nas prosto do hotelu. Nigdy nie zapomnimy tego dnia...

Wycieczka na bezludną wyspę

Romantyczna kolacja na plaży

Maksymiliana

lipiec 2017

witamy, dziękujemy za piękne wakacje, noclegi w super autentycznych sardyńskich gospodarstwach, rejs katamaranem był meeega! 

wszyscy zachwyceni, naprawdę super było ☺️ dziękujemy, szkoda że dziś już wyjeżdżamy...

Agroturystyka Guthiddai

Agroturystyka Sa Mandra

Rejs katamaranem

Michał

sierpień 2017

Witam Pani Moniko. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji wakacji, polecony przez Panią hotel był doskonały, dziękujemy także za świetnie spędzony dzień na wycieczce, do usłyszenia. Pozdrawiamy

Hotel Cala di Lepre

Rejs żaglowcem

Wycieczka Dzika Sardynia

 

Ewa z rodziną

sierpień 2017

Witam, na zorganizowanym przez Państwa rejsie żaglowcem po archipelagu było przesympatycznie. Kapitan i załoga rozpieścili nas pysznym jedzeniem, plaże piękne i ogólnie wycieczka suuuper, bardzo dziękujemy, jesteśmy bardzo zadowoleni!!:)
Ewa z rodziną

Rezydencja Morska

Rejs żaglowcem

Renata z Poznania

czerwiec 2017

Właśnie przeglądam zdjęcia z pobytu na Sardynii.  Wspaniałe zdjęcia, wspaniałe wspomnienia, wspaniała wyspa i ludzie.

Muszę powiedzieć, że przez te 4 dni, które spędziliśmy pod Pani opieką były bardzo męczące - w sensie bardzo, bardzo pozytywnym. Zobaczyliśmy Sardynię i Korsykę ze strony "tubylca". Mamy ogromną liczbę zdjęć z miejsc, gdzie bez Pani, Pani Moniko na pewno byśmy nie dotarli- małe miasteczka, ale jakże urokliwe, małe, przytulne knajpki, w których można było zjeść i wypić lokalne przysmaki np. piwo z kasztanów. 

Nie ukrywam, że jedno z piękniejszych miejsc, jakie widziałam to zatoka na Korsyce i widok z klifu na morze. Oglądanie zdjęć ma to do siebie, że tęskni się za miejscami gdzie się było i za ludźmi, których się poznało. Myślę, że jeszcze wrócimy na Sardynię i wtedy się spotkamy. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny niż Pani mogła nas powitać w tak urokliwym miejscu i pokazać nam to, czego jeszcze nie widzieliśmy.

Pozdrowienia dla Pani i wszystkich, których poznaliśmy dzięki Pani,

Rejs na Korsykę

Tadeusz z rodziną

Wrzesień 2016

Witamy po wakacjach Pani Moniko! Nie pisaliśmy od razu, bo ciężko było się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Na początku zachwyciło nas przede wszystkim morze; bywaliśmy już na wakacjach we Włoszech i myśleliśmy, ze tamto morze jest piękne, ale sardyńskie morze przerasta po prostu wszelkie oczekiwania! Nasi synowie nie rozstawali się z rurkami i maskami. Nasz apartament U Marianny w Porto San Paolo był czyściutki i dobrze wyposażony, a Marianna bardzo miła. Kiedy była mała awaria z prądem, przyjechała w ciągu godziny i pomogła. Bardzo sprawdził się dla dzieci niewielki basen na podwórku, do którego mieliśmy dostęp. Na plażę Porto Taverna często chodziliśmy pieszo, autem podjeżdżaliśmy do tych dalszych. Najbardziej spodobały nam się Porto Istana oraz plaże na przylądku Coda Cavallo. Cieszymy się, że wybraliśmy drugą połowę września, bo nie było już tak gorąco i mało ludzi na plażach. Wieczorami w San Teodoro wciąż sporo się działo i kupiliśmy tam fajne pamiątki. Dziękuję także za wycieczkę po Szmaragdowym Wybrzeżu i wszystkie opowieści o wielkich tego świata, którzy tam bywają. Na pewno wrócimy znowu na Sardynię, wtedy także poprosimy Panią o pomoc, serdecznie pozdrawiamy z zimnej i deszczowej Polski!

 

Krzysztof i Elżbieta

Sierpień 2016

Droga Pani Moniko! Piszemy, by podziękować za wakacje, które zorganizowała Pani dla naszej rodziny w lipcu 2016. Zaproponowana przez Panią willa bliziutko plaży na Szmaragdowym Wybrzeżu okazała się strzałem w dziesiątkę. Możliwość znalezienia się na pięknej plaży w każdej chwili, kiedy przyszła nam na to ochota, nasza wielka piękna weranda z widokiem na morze i bliskość Porto Cervo – to było dokładnie to, o czym marzyliśmy. Nasze dzieci wciąż wspominają rejs z oglądaniem delfinów, ja i kuzynka wieczory spędzone na Piazzetta oraz targ w San Pantaleo, a nasi mężowie tour po winnicach. Żałujemy tylko, że nie zdecydowaliśmy się na ten rejs katamaranem i na pewno nadrobimy te zaległości następnym razem. Pani nieoceniona pomoc jako nasz wakacyjny concierge, pełna dyspozycyjność, bezcenne porady i pomysły związane z atrakcjami dla dzieci – za to wszystko serdecznie dziękujemy i polecamy Pani profesjonalne usługi wszystkim znajomym w kraju!

Piotr i Ola z dziećmi

Czerwiec 2016

A może wakacje na Sardynii?!?! 

Tak brzmiało nasze pierwsze pytanie w styczniu 2016 roku - jak tylko usiedliśmy do planowania nadchodzących wakacji. Sardynia okazała się strzałem w 10! Ale zacznijmy od początku: nieśmiało marzyliśmy o wakacjach na Sardynii, wakacjach nie z popularnych biur podróży tylko takich naszych - stworzonych specjalnie z myślą o nas, dla nas i pod nas! No tak: łatwo powiedzieć a zdecydowanie trudniej zrobić... Dlatego kontakt jaki nawiązaliśmy z Panią Moniką Szredel był dla mnie bardzo istotny, a jak się później okazało - to było to! Dzięki Pani Monice mogliśmy spokojnie, bez pośpiechu przebierać w oferowanych przez nią lokalizacjach, miejscach noclegowych, miejscach postojowych, gastronomii, wycieczkach. Trzeba jasno sobie powiedzieć: nie były to łatwe decyzje, ale nigdy ich nie żałowaliśmy - właśnie dzięki Pani Szredel, która odpisywała i odpowiadała na każde nasze pytanie, rozwiewała każdą naszą wątpliwość, była do dyspozycji w zasadzie przez cały czas tu w Polsce, a także tam już na miejscu: gdzie odebrała nas z portu, pojechała z nami i oprowadziła nas po naszej "rezydencji". Jej optymizm, nie schodzący z ust uśmiech i niesamowite pokłady empatii sprawiły, że czuliśmy się na tej pięknej wyspie bezpiecznie, swobodnie i pewnie. Wycieczki jakie zostały nam zaproponowane przeszły nasze wszelkie wyobrażenia: wyprawa żaglowcem na archipelag La Maddalena (wspaniałe przeżycie nie tylko dla nas, ale i dla naszych dzieci: możliwość kąpieli i opalania się na plażach dostępnych tylko od strony morza, obiad na pokładzie z menu dla dzieci i dla dorosłych z przepysznym sardyńskim winem i przesympatyczną załogą), czy chociaż wycieczka jachtem na Korsykę, podczas której to my decydowaliśmy, kiedy i gdzie chcemy zrobić sobie przerwę na opalanie, czy chociażby kosztowanie przepysznych owoców i słodkości z lampką szampana, podziwiając cudowne i zapierające dech w piersiach krajobrazy... Mogłabym tak pisać jeszcze długo - ale niestety pomimo ogromnych chęci nie da się przelać na papier tego wszystkiego czego doświadczyliśmy na tej wspaniałej wyspie. I tu kieruję swoje podziękowania właśnie Pani Monice, dzięki której te wakacje na Sardynii przewyższyły nasze oczekiwania. Zakochaliśmy się w Sardynii, pokochały ją także nasze dzieci i każde z nas zostawiło tam cząstkę siebie.

Karol z rodziną

Lipiec 2016

Nie odkrylibyśmy Sardynii tak pięknej i malowniczej bez pomocy i wiedzy wspaniałej przewodniczki, jaką jest Monika i jej zespół. Organizują cudowne wakacje od pierwszego do ostatniego dnia urlopu. 

 

Renata z rodziną

Lipiec 2016

Degustacja win w jednej z sardyńskich winiarni polecanej i zorganizowanej przez Monikę po prostu wyśmienita. Wspaniale dopasowane wina to przystawek i ten smak wyrafinowany! Rejs statkiem na Korsykę i sama Korsyka to jedno z wielu miejsc, które naprawdę warto zobaczyć - przepiękne plaże, morze, zabytki, stare uliczki i widoki, niezapomniane wrażenia uwiecznione na zdjęciach w naszym rodzinnym albumie. Jest co wspominać!!! :) Rejs statkiem po archipelagu Sardynii to coś wspaniałego, co polecam wszystkim, którzy choć raz odwiedzą wyspę. Lazurowe morze otoczone złocistymi plażami i piękną przyrodą. Polecamy również obiad z kapitanem, zmierzeniem się z kapitańskim sterem i skokami ze statku do błękitnej wody.

 

Marta z rodziną

czerwiec 2017

Dzień dobry, pani Moniko, przepraszam, ze dopiero teraz się odzywam, ale mieliśmy małe zamieszanie po powrocie. Chciałam bardzo podziękować za organizacje naszego pobytu oraz super opiekę! Jesteśmy pod wrażeniem Sardynii oraz Pani. Będziemy Panią polecać. Dziękujemy i do usłyszenia!

Paradise Resort 5*

Rejs żaglowcem na Archipelag La Maddalena

Wycieczka dzika SardyniaKontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

IT 0039 0789 1782505
0039 331 4126886
PL 0048 517 417659

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość