Piszą o nas

ENDURO

Włochy / Sardynia / Barbagia - dzika Sardynia

Fantastyczne trasy znajdziecie na całej wyspie. Warto wymienić tutaj bezdroża dzikiej Barbagi, górskie szlaki w masywie Supramonte, drogi z postindustrialnymi widokami w rejonie Iglesias czy spokojniejszą panoramiczną drogę SS125 wzdłuż wschodniego wybrzeża. Na Sardynii organizowane są liczne rajdy i zjazdy motocyklowe, to wspaniała okazja obserwacji zmagań profesjonalistów i poznania innych miłośników tego sportu.

Chętnie uszyjemy dla Was na miarę kilkudniową wyprawę motocyklową lub kilkugodzinną przejażdżkę oraz doradzimy w kwestii wynajęcia jednośladu. Pasjonaci dwóch kółek będą mogli cieszyć się szczegółowo zaplanowaną, kreatywną i bardzo widokową trasą, podczas której przejadą np. wzdłuż wybrzeża z południa wyspy na północ, odwiedzając po drodze pełne kolorów sardyńskie miasteczka. Po ekscytującej jeździe zrelaksują się w wygodnych wnętrzach sardyńskich hoteli oraz posilą się w sprawdzonych restauracjach.

Otrzymacie od nas szczegółowy road book, a w razie potrzeby poprowadzi Was doświadczony przewodnik. Cześć trasy przejedziecie np. jeepami. Mamy doświadczenie w wyznaczaniu tras motocyklowych i enduro na terenie całej Sardynii. Jeżeli macie jakikolwiek pomysł na zabarwienie Waszych sardyńskich wakacji motocyklową pasją, chętnie pomożemy Wam to marzenie zrealizować.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

IT 0039 0789 1782505
0039 331 4126886
PL 0048 517 417659

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Formularz kontaktowy