Piszą o nas

WAKACJE Z WARSZTATAMI ROZWOJOWYMI

Włochy / Sardynia / Villasimus i Costa Rei

Ta oferta jest skierowana do osób pomiędzy 30 a 40 rokiem życia, którzy chcą w niebanalny sposób spędzić wakacje. Proponujemy Państwu wyjątkową wycieczkę, podczas której wykorzystamy piękno natury do odbycia podróży w głąb swojej duszy. To aktywny tydzień wspaniałych i słonecznych wakacji, który wykorzystać można będzie również na lepsze poznanie siebie, a także nawiązanie nowych znajomości, czy może nawet przyjaźni. Warsztaty prowadzone przez dwóch doświadczonych psychologów, których pasją jest praca z ludźmi.

Zakwaterowanie - kameralny hotelik w Villasimius, do pieknej piaszczystej plaży Simius 100 metrów spacerem, jeszcze bliżej do centrum pełnego zycia miasteczka Villasimius.

Termin – 2-9 czerwiec 2018 

Miejsce – Villasimius na południowo-wschodnim wybrzeżu Sardynii - http://wakacjenasardynii.pl/regiony/region/villasimus-i-costa-rei

Kameralny, elegancki hotelik pieszo do ślicznej, piaszczystej plaży oraz do centrum uroczego miasteczka.

Grupa – ok. 15 osób, minimalna ilość uczestników 12, wiek między 30 a 40 rokiem życia.

Cena – 890,00 euro

W cenie – zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym z łazienką, wyżywienie śniadania + obiadokolacje, transfery z lotniska do hotelu i z powrotem. Warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez doświadczonych psychologów których pasja jest praca z ludźmi.

2 wycieczki z przewodnikiem w języku polskim Monika Anna Szredel

Rejs żaglowcem po morzu 

- Dzika Sardynia wycieczka do serca wyspy 

Przez cały wyjazd do dyspozycji uczestników będzie rezydent oraz dwóch psychologów prowadzących zajęcia.

Płatne dodatkowo – bilet lotniczy (informacje o połączeniach lotniczych na końcu oferty) 

Zapraszamy również na wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem:

- jeep tour „morze i góry” 

- spotkanie z dzikimi końmi i dzika przyrodą 

- zwiedzanie i degustacja w winnicy 

PODRÓŻ W GŁĄB SARDYNII, PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE…

Proponujemy Państwu wyjątkową wycieczkę, podczas której wykorzystamy piękno natury do odbycia podróży w głąb swojej duszy. To aktywny tydzień wspaniałych i słonecznych wakacji, który wykorzystać można będzie również na lepsze poznanie siebie, a także nawiązanie nowych znajomości, czy może nawet przyjaźni. Olbrzymim plusem tej wyprawy jest fakt, iż ofertę tą kierujemy do singli. Nie trzeba martwić się o towarzystwo, organizację wyjazdudla grupy przyjaciół czy rodziny. Wystarczy, że odważysz się wsiąść z nami do samolotu, a resztę zorganizujemy za Ciebie. Podczas wspaniałych podróży w najodleglejsze i najpiękniejsze miejsca Sardynii postaramy się zabrać Cięrównieżw nieznane i nieodkryte dotąd zakamarkiTwojej duszy. Zorganizujemy dla Ciebie warsztaty prowadzone przez dwóch doświadczonych psychologów, których pasją jest praca z ludźmi. Zajęcia będą się odbywać w wygodnej formie, w plenerze, tak aby nie stracić ani sekundy włoskiego słońca. Ponieważ ta forma aktywności jest fakultatywnym sposobem spędzenia czasu, sam możesz wybrać, w których z nich zechcesz wziąć udział. Warsztaty poprowadzone zostaną w formie coachingowej, gier i pracy grupowej. Wesprzemy się na nich Twoimi zasobami i potencjałem, odkryjemy to co dodatkowo pozytywnie Cię naładuje. Wakacje w przepięknej i odległej krainie, pełnej słońca i pięknych plaż, są idealne na naładowanie baterii, a połączenie ich z podróżą w głąb swojej duszy, to najlepsza inwestycja w rozwój. Taka przerwa należy się każdemu. Ponieważ nasze wyprawy są szyte na miarę, sam wybierzesz, z których atrakcji będziesz chciał skorzystać. Zarówno proponowane wycieczki, jak również zajęcia rozwojowe są fakultatywne. Możesz więc wybierać na co tylko masz ochotę. Zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem wycieczki zamieszczonym poniżej. Zastrzegamy, że może on ulec modyfikacjom. Postaramy się jak najbardziej dostosować go do oczekiwań i potrzeb grupy. Dodatkowo gwarantujemy, że nie będziemy pędzić za atrakcjami, a skupimy się na tym co wokół nas i w nas. Będzie to też świetna okazja do wymiany doświadczeń, a niewielka grupa oraz niesamowity klimat z pewnością będą temu sprzyjać. Nasza podróż zaczyna się na Sardynii, ale wcale tam się nie kończy...

Dzień 1

Początek podróży…

Cytując Martynę Wojciechowską: „Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki”. Nasza podróż rozpocznie się już dziś. Po przylocie na Sardynie będziemy mieli chwile dla siebie na odpoczynek i poznanie okolicy, natomiast wieczorem spędzimy milo czas podczas wspólnej kolacji.

Dzień 2

Włoski chillout…

Po pysznym włoskim śniadaniu czekać na nas będzie duża porcja informacji od rezydenta oraz prowadzących warsztaty. Reszta dnia przeznaczona jest na korzystanie z uroków wyspy (wedle uznania i w granicach rozsądkuJ ).

Dzień 3

Podróż w głąb Sardynii…  Podróż w głąb siebie…

Dzika Sardynia jest trochę jak dziki zachód, nigdy nie wiesz czego możesz się spodziewać. Masz do wyboru dwie opcje spędzenia tego dnia – leniuchując bądź podróżując. W ten dzień odbędzie się wycieczka po tej urokliwej wyspie, w czasie której odkryjemy jej odlegle i najbardziej malownicze zakątki, ale także zajrzymy w głąb swojej duszy.  W trakcie jej trwania zrobimy krótki przystanek, podczas którego  osoby chętne będą miały możliwość eksploracji własnych potrzeb i pragnień w ramach warsztatu rozwojowego, pozostali natomiast będą mogli cieszyć się czasem wolnym w sardyńskim słońcu.

Dzień 4

Słońce i wino. A może coś jeszcze…?

Będąc we Włoszech nie sposób nie spróbować wina i zobaczyć jak jest ono produkowane. Osoby chętne będą miały możliwość uczestniczenia w fakultatywnej wycieczce do winnicy, gdzie poznają sekret sukcesu włoskiego wina oraz będą miały szansę odkrycia drogi do osobistego sukcesu.

Dzień 5

Zanurz się w nieznane…

 

Sardynia to nie tylko wyspa ale także otaczający ją błękit Morza Śródziemnego. Warto wybrać się więc na rejs, podczas którego nie tylko spędzimy czas ciesząc się morską bryzą, ale także zanurzymy się wgłębinach fauny i flory morskiego świata, a osoby chętne również w kolorowym świecie własnych wartości.

Dzień 6

W pogoni za szczęściem…

 

Dzień zupełnie wolny, w którym każdy może szukać szczęścia na swój sposób. Chętnym proponujemy spędzić część dnia na warsztatach. Do wyboru - o szczęściu i o marzeniach. Odważnych zachęcamy do uczestnictwa w obu.

Dzień 7

Coś się kończy, coś zaczyna…

Dzień przeznaczony na podsumowanie i pakowanie. Spotkamy się jeszcze raz w całym gronie, aby podsumować naszą podróż, wymienić się spostrzeżeniami oraz przypomnieć sobie co ważnego wydarzyło się w trakcie tych wakacji. To też ostatnie chwile na plażowanie, zakupy i spacery po okolicy.

Dzień 8

Jeszcze tu wrócę…!

Nasza podróż zaczęła się kilka dni temu i dziś dobiega końca. Ten dzień to czas podróży, ale już z nowym nastawieniem, baterią naładowaną sardyńskim słońcem i świeżo odkrytymi zasobami, do których będzie można sięgać w każdej chwili…

POŁĄCZENIA LOTNICZE

Najwygodniejszym połączeniem pasującym do terminu turnusu jest lot liniami Ryanair z Krakowa do Cagliari,

02.06 odlot z lotniska Kraków Balice o godz. 13.00, przylot do Cagliari godz. 15.35

Lot powrotny 9.06 o godz. 16.00, przylot do Warszawy godz. 18.35.

Osobom zainteresowanym pomożemy sprawdzić możliwe połączenia, także loty czarterowe, z innych miast Polski.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

IT 0039 0789 1782505
0039 331 4126886
PL 0048 517 417659

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Formularz kontaktowy