Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Organizacja transferów luxury

Włochy / Sardynia / Costa Smeralda - Szmaragdowe Wybrzeże

Organizacja transferów luxury –  czyli jakim środkiem lokomocji, kiedy i gdzie, dostać się w dowolne miejsce na Sardynii. O to również zadba Wasz osobisty polskojęzyczny concierge.

Upewnimy się, byście sprawnie, szybko i w przemiłej atmosferze, zostali przewiezieni w dowolne miejsce na wyspie. Na długiej liście komfortowych aut do wyboru, są m.in. Mercedes V Long Viano, Mercedes Class S, Mercedes Class E, Mercedes Viano oraz luksusowe limuzyny. Współpracujemy od lat z rzetelnymi i renomowanymi firmami przewoźniczymi, które mają zaufanych pracowników, świetnie znających teren i mówiących po angielsku. Wysoka kultura jazdy, punktualność, rzetelność i gwarancja serwisu - to wszystko sprawi, że kwestie transportu podczas Waszego pobytu na Sardynii w żaden sposób nie zaburzą wypoczynku i dobrej zabawy lub ważnych spotkań zawodowych.

POLECANE OFERTY

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy