Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Wynajem samolotów

Włochy / Sardynia / Costa Smeralda - Szmaragdowe Wybrzeże

Prywatny polskojęzyczny concierge pomoże Państwu zorganizować również samolot. Oferujemy transport wyłącznie certyfikowanymi samolotami najwyższej klasy. Wszystkie maszyny są w konfiguracji VIP, a na pokładzie serwowany jest lekki catering. Możecie więc przylecieć na Sardynię bez kolejek, przesiadek i zatłoczonych terminali na dużych lotniskach.

Plusy tego rozwiązania to odprawa 15 min. przed odlotem, w terminalach VIP jak np. General Avviation Eccesla w Olbii. Warto podkreślić także własny rozkład lotów, możliwość zamówienia lotu 24h/7 dni w tygodniu, rozsądek i racjonalność w kosztach. Podróżując w ten sposób zawsze macie dostęp do swojego bagażu podczas podróży. W ciągu jednego dnia można być w wielu miejscach, nie ograniczając się do lotów rejsowych i lotnisk komunikacyjnych i wylądować jak najbliżej celu swojej podróży.  To również dobre miejsce, gdzie mogą odbywać się oficjalne spotkania biznesowe i rozmowy.

POLECANE OFERTY

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy