Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Monika Anna Szredel

Włochy / Sardynia / Costa Verde

Dyrektor i właściciel biura podróży Travel per Te, organizującego wakacje na Sardynii, doświadczona specjalistka w zakresie "wakacji szytych na miarę". Polka od 14 lat mieszkająca na Sardynii w małym miasteczku Loiri zaraz za Olbią. W 2008 ukończyła z wyróżnieniem studia na uniwersytecie w Sassari na Sardynii na kierunku Ekonomia i Management Turystyki. Podczas studiów pracowała dla słynnego stylisty mody włoskiej Brunello Cucinelli Cashmere w butiku w Porto Cervo. Dało jej to okazję do wielu podróży i pozwoliło bywać na wszystkich ważnych wydarzeniach świata mody. Gościła na fashion week m.in. w Mediolanie, Florencji oraz Solomeo Peruggia. A kolekcje znanych projektantów mogła podziwiać w ich show room. W ramach pracy dla stylisty była odpowiedzialna za składanie zamówień do kolekcji, prezentowanych później w Porto Cervo - mieście gwiazd i luksusu. Mimo to postanowiła porzucić świat mody i skupić się - zgodnie z wykształceniem - na turystyce. 
 
Swoją karierę w obsłudze zamożnego klienta rozpoczęła pracując na prywatnym lotnisku Jet General Avviation Olbia. Tam również miała przyjemność poznać znaczące osobistości i firmy ze świata polskiego biznesu. Następnie pracowała dla hoteli luksusowych Starwood Hotels & Resorts, a także w różnych cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach na terenie Szmaragdowego Wybrzeża. W tym czasie uzyskała również patent licencjonowanego przewodnika po Sardynii i rozpoczęła pracę w tym zakresie. Przez 3 lata pracowała dla włoskiego biura podróży Wonderful Sardynia, specjalizującego się w rezerwacji ekskluzywnych hoteli online. Zajmowała się w nim przygotowywaniem "wakacji szytych na miarę" dla turystów z całego świata. W ten sposób poznała każdą restaurację, hotel, plażę i każdy inny, nawet najmniejszy, skrawek wyspy. Do jej obowiązków należała także kontrola standardu oferowanych hoteli, dzięki czemu doskonale zna sardyńskie realia. Pozwoliło jej to na zdobycie tytułu dyrektora biura podróży, co przyczyniło się do rozpoczęcia przygody z Wakacjami na Sardynii. Podczas ostatnich sezonów służyła swoją pomocą jako przewodnik i concierge licznym osobom i firmom z Polski. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi przygotować ofertę wakacyjną dla każdego. 
 
 
Motto: PASJA RODZI PROFESJONALIZM
Hobby: sport, fotografia, podróże, nauka języków (sama mówi w 5 językach)
 
Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoją 9 letnią córeczką Elisą oraz nieustannie podróżować po samej Sardynii. Wychodzi z założenia, że na tej wyspie zawsze jest coś nowego do odkrycia i nigdy się tym nie znudzi. Dzięki tej pasji zna całą Sardynię, a jej liczni partnerzy biznesowi to znajomi i przyjaciele, będący rdzennymi Sardyńczykami. 
 

5 powodów, dla których warto oddać Wasze wakacje w nasze ręce:

  1. Mieszkamy na Sardynii od dawna – świetnie znamy wyspę, jej mieszkańców i najpiękniejsze miejsca,
  2. Współpracujemy od lat z wieloma partnerami, zapewniamy najatrakcyjniejsze ceny,
  3. Asysta, concierge – możliwość kompleksowej opieki podczas pobytu
  4. Pewność i bezpieczeństwo rezerwacji – żadnych przykrych niespodzianek na miejscu,
  5. Wakacje szyte na miarę - indywidualne podejście do każdego turysty, gościa,

 

 

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy