Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Wyszukaj

Wille i apartamenty

Apartament Marianna - Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Olbia i San Teodoro

Klimatyzowany apartament Marianna zlokalizowany jest w Porto San Paolo, w północno-wschodniej części Sardynii. Może pomieścić 5-6 osób i składa się z 2 sypialni, w tym jednej małżeńskiej i drugiej z 2 łóżkami pojedynczymi, świeżo wyremontowanej łazienki, eleganckiego salonu z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, antresoli nad salonem z łóżkiem pojedynczym, w salonie mała kanapa. Przed apartamentem śliczna umeblowana, zadaszona weranda. W  odległości 1,5 km od apartementu znajduje się słynna, przepiękna plaża Porto Taverna - wizytowka tego rejonu Sardynii.

Apartament "Anna" - Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Doskonale urządzone mieszkania z basenami urządzone w śródziemnomorskich klimatach, łatwo z nich dojść 10-15 minutowym spacerem wśród srodziemnomorskiej przyrody na słynna plażę Porto Taverna. Wszystkimi mieszkaniami zajmuje się Pani Marianna, niezwykła osoba o ciepłym sercu która nade wszystko dba o zadowolenie swoich gości.

APARTAMENT Gabriel - Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Zlokalizowane w Porto San Paulo mieszkanie Gabriel może pomieścić 4 osoby i składa się z 3 pokoi, wśród których są dwie sypialnie. To oferta w atrakcyjnej cenie, polecana szczególnie rodzinom. W niedużej odległości od apartementu położona jest plaża Porto Taverna. 

Apartament Michał - Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Mieszkanie Michał jest 3 pokojowe i może pomieścić do 6 osób. Urządzone zostało w śródziemnomorskich klimatach i znajduje się w kompleksie mieszkań, których właścicielką jest Pani Marianna. Nieopodal znajduje się piaszczysta plaża Porto Taverna. 

APARTAMENT Cecylia - Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Mieszkanie Cecylia to apartament położony wśród doskonale urządzonych mieszkań z basenami, którymi opiekuje się Pani Marianna. Utrzymane jest w śródziemnomorskich klimatach. Łatwo dojść z niego na plażę Porto Taverna.

APARTAMENT NATALIA- Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Mieszkanie Natalia wyposażone jest w sypialnię małżeńską, drugą sypialnię z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienkę z prysznicem, a także obszerny salonu z dobrze wyposażoną kuchnią.

APARTAMENT Robert - Porto San Paolo

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Mieszkanie Robert z basenem urządzone jest w śródziemnomorskich klimatach i przeznaczone jest dla 4 osób. Łatwo z niego dość 15 spacerem wsród śródzeimnomorskiej roślinności na słynna plażę Porto Taverna. Wszystkimi mieszkaniami zajmuje się Pani Marianna, która jest niezwykłą osobą o ciepłym sercu, która nade wszystko dba o zadowolenie swoich gości.

Miasta

Oristano

Włochy / Sardynia / Costa Verde

Jeśli widzieliście zdjęcia z Oristano w przewodnikach turystycznych to najprawdopodobniej była tu pełna ruchu i pasji scena ubranego w biała koszulę, czerwona kamizelkę i białą maskę jeźdźca pędzącego na koniu ze szpadą w ręce. To fragment słynnego, organizowanego w Oristano od wielu wieków turnieju jeździeckiego i szumnego regionalnego święta Sa Sartiglia. To pełna uroczych, barwnych tradycji i zwyczajów impreza folklorystyczna, urządzana w czasie karnawału. Ceremonialnie wybierany najlepszy jeździec ma za zadanie w kulminacyjnym momencie uroczystości trafić w pełnym galopie szpadą w wisząca na drogą gwiazdę. Od celności i ilości trafień zależy, według lokalnych wierzeń i przekonań, urodzaj i powodzenie w Oristano.

Atrakcje

Najpiękniejsze plaże Sardynii - nasza Top Lista

Włochy / Sardynia /

To nie było łatwe zadanie – na Sardynii jest kilkaset plaż, większość z nich jest warta choć jednej wizyty, na dziesiątki z nich można wracać bez  końca. Jak wyłonić te „naj” ? W naszym biurze przeprowadziliśmy konkurs piękności, ale i popularności i po burzliwych obradach wyłoniliśmy zwycięską dwunastkę. Ruszamy w wirtualną, ekspresową podróż dookoła Sardynii, podczas której zatrzymamy się na dwunastu najpiękniejszych i najsłynniejszych sardyńskich plażach.

Wycieczka na Costa Verde z obiadem u rybaków

Włochy / Sardynia / Costa Verde

Zapraszamy do odwiedzenia jednej z namniej naruszonych części Sardynii. Niesamowite i dzikie Costa Verde czeka, by pokazać Pastwu swoje nieodkryte rejony.

Zwiedzanie

12 najciekawszych muzeów na Sardynii

Włochy / Sardynia /

Chcecie poznać niesamowite bogactwo kulturalne, historyczne, artystyczne,  folklor, muzykę i rękodzieło Sardynii? Wybierzcie się, najlepiej z nami, do jednego z setek ciekawych muzeów rozsianych po całej wyspie. NIe będzie nudno ani jednostajnie - sardyńskie muzea bywaja bardzo oryginalne i zaskakujące!

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy