Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Wyszukaj

Zwiedzanie

National Geographic Traveler poznaje wyspę z Wakacje na Sardynii cz.2

Włochy / Sardynia / Costa Verde

Druga część sardyńskiej przygody, jaką przezyli pod naszymi skrzydłami dziennikarze polskiego wydania National Geographic - Agnieszka Franus i Michał Cessanis. Dla nas to też była wspaniała przygoda...

Giara di Gesturi - tu króluje dzikość

Włochy / Sardynia / Zatoka Cagliari

W roli głównej – cavallini di Giara (dzikie koniki z Giara). W rolach drugoplanowych – Gianni oraz dęby korkowe Miejsce akcji - zagubiony w głębi wyspy płaskowyż.. Atmosfera - nieopisany spokój i miejsca i ludzi..

National Geographic Traveler poznaje wyspę z Wakacje na Sardynii cz.1

Włochy / Sardynia / Costa Verde

Móc pokazać naszą ukochaną wyspę specjalistom od podróżowania i bywalcom najegzotyczniej szych zakątków świata  - czy można marzyc o lepszej okazji, by sprawdzić się w roli eksperta od Sardynii?! W październiku 2017 nasz zespół miał ogromną przyjemność gościć na Sardynii dziennikarzy z polskiej redakcji National Geographic Traveler  . Oto, jakie miejsca i doświadczenia zachwyciły Agnieszkę Franus, redaktor naczelną pisma oraz jej zastępcę Michała Cenassis, znanego blogera podróżniczego i  polskiego „guru od podróżowania”  :

Dni wolne od pracy w 2018 – kiedy short break na Sardynii?

Włochy / Sardynia / Zatoka Cagliari

Coraz częściej polscy turyści i podróżnicy bywają na Sardynii poza sezonem i niezmiernie nas to cieszy! Na Sardynii przez cały rok toczą się super ciekawe lokalne święta, festyny z degustacjami, barwne parady folklorystyczne. Oto krótki przegląd ciekawych wydarzeń, w jakich możecie wziąć udział, wykorzystując przedłużone weekendy w 2018 roku. Oczywiście leniwe plażowanie i uprawianie sportów także wchodzi w rachubę!

Atrakcje

Przepis na wymarzone wczasy na Sardynii

Włochy / Sardynia / Zatoka Cagliari

Pomyśl słowo „wczasy” i zamknij oczy – co widzisz?

Jedzenie

Festiwal Wina w Porto Cervo

Włochy / Sardynia / Costa Verde

W połowie maja w sercu Costa Smeralda odbywa się fascynujące święto wina i lokalnego jedzenia pod nazwą Porto Cervo Wine & Food Festival. To już dziewiąta edycja tego wydarzenia. Organizowane jest przez luksusowe hotele pięciogwiazdkowe grupy Starwood. Należą do nich hotel Cervo, hotel Romazzino, hotel Pitrizza oraz hotel Cala di Volpe. To obowiązkowy punkt programu dla osób odwiedzających Sardynię w tym okresie.

Przepis na długie życie Sardyńczyków – odkrywamy przed Wami tajniki sardyńskiej długowieczności.

Włochy / Sardynia / Barbagia - dzika Sardynia

Chcielibyście dożyć 100 lat w zdrowiu, dobrym samopoczuciu, uśmiechając się codziennie do szanującej Was rodziny, bez depresji, chorób cywilizacyjnych, stresu? Kto by nie chciał...

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy