Blog

27.03.2017

Najcenniejsze pamiątki z Sardynii – Wasze zdjęcia

thumbnail

Z Sardynii warto przywieźć kilka pamiątek i podarunków dla najbliższych. Mogą to być lokalne wina, nalewki, słodycze, kawałek aromatycznego owczego sera czy  słoik wspaniałego eukaliptusowego miodu. Piękną i oryginalną ozdobą mieszkania i zarazem wspomnieniem pięknych wakacji będzie także cos z sardyńskiego rękodzieła i rzemiosła – sugestywna drewniana maska z dzikiego rejonu Barbagia, kunsztownie tkany dywanik z Oristano czy pleciony z liści plamy oryginalny kosz z Castelsardo. Urody i wdzięku powracającym z wakacji paniom nada np. alghierska biżuteria z koralowca czy misterna złota biżuteria filigranowa zakupiona na Szmaragdowym Wybrzeżu. Świetnym pomysłem i wzruszającą pamiątką  na długie lata będzie także Wasze zdjęcie wykonane na jednej z najpiękniejszych plaż basenu Morza Śródziemnego, a takich na Sardynii nie brakuje... W czasie Waszych wymarzonych wakacji na Sardynii możecie zamówić profesjonalną sesję na plaży lub w innym urokliwym miejscu. Zdolny i doświadczony fotograf, być może także polskojęzyczny, utrwali najpiękniejsze chwile i najradośniejszy uśmiech na twarzy Waszych dzieci, ukochanego, przyjaciela. Możecie także sprawić w ten sposób ukochanej, przyjacielowi niespodziankę, której na pewno nigdy nie zapomni!  

Jeśli sami lubicie fotografować, Sardynia jest dla Was idealnym miejscem na wakacje – możecie tutaj połączyć wypoczynek z fotograficzną pasją – w każdym rejonie wyspy znajdziecie miejsca pełne cudów przyrody, rozległych krajobrazów, widoki łączące góry z morzem, romantyczne klify, stawy pełne różowych flamingów, miejsca zagubione w czasie ... Mam kilka pięknych zdjęć i jestem do nich bardzo przywiązana – przypominają mi najcudowniejsze chwile, które spędziłam na tej wyspie i nie pozwalają zapomnieć o tym wszystkim, co mnie w Sardynii zachwyca i zadziwia – nieopisane piękno krajobrazu, krystaliczny szmaragd morza i jego szczególne lśnienie w popołudniowym słońcu, dzika, wciąż nie zniszczona przez człowieka, przyroda, architektura pełnych autentyczności miasteczek i wiosek. Warto więc, planując wakacje na Sardynii, zamówić dla swojej rodziny  tzw. „fotoshooting”, czyli wakacyjną sesję fotograficzną i powrócić do kraju z przepiękną pamiątką – utrwalonymi na zawsze fragmentami wymarzonych sardyńskich wakacji.

W galerii pod artykułem możecie obejrzec piękne zdjęcia z 2 takich sesji, jedne - autorstwa Oli i Pawła z www.perfectsensestudio.pl  oraz drugie - autorstwa zdolnej młodej fotografki mieszkającej na Sardynii - Eweliny. 


avatar

Alicja Stolarczyk

Specjalistka i hobbystka w kwestiach wakacji na Sardynii. Ma za sobą udział w wielu wycieczkach i odwiedziła już wiele hoteli na Sardynii. Łączy w sobie wiele pasji. Jest nauczycielką, podróżniczką i indianistką. Prywatnie jest mamą i uwielbia góry, nie tylko te na sardyńskiej wyspie. Inspiruje ją wszelkiego rodzaju rękodzieło oraz działanie w grupie.

Instagram