Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

ENDURO

Włochy / Sardynia / Barbagia - dzika Sardynia

Fantastyczne trasy znajdziecie na całej wyspie. Warto wymienić tutaj bezdroża dzikiej Barbagi, górskie szlaki w masywie Supramonte, drogi z postindustrialnymi widokami w rejonie Iglesias czy spokojniejszą panoramiczną drogę SS125 wzdłuż wschodniego wybrzeża. Na Sardynii organizowane są liczne rajdy i zjazdy motocyklowe, to wspaniała okazja obserwacji zmagań profesjonalistów i poznania innych miłośników tego sportu.

Chętnie uszyjemy dla Was na miarę kilkudniową wyprawę motocyklową lub kilkugodzinną przejażdżkę oraz doradzimy w kwestii wynajęcia jednośladu. Pasjonaci dwóch kółek będą mogli cieszyć się szczegółowo zaplanowaną, kreatywną i bardzo widokową trasą, podczas której przejadą np. wzdłuż wybrzeża z południa wyspy na północ, odwiedzając po drodze pełne kolorów sardyńskie miasteczka. Po ekscytującej jeździe zrelaksują się w wygodnych wnętrzach sardyńskich hoteli oraz posilą się w sprawdzonych restauracjach.

Otrzymacie od nas szczegółowy road book, a w razie potrzeby poprowadzi Was doświadczony przewodnik. Cześć trasy przejedziecie np. jeepami. Mamy doświadczenie w wyznaczaniu tras motocyklowych i enduro na terenie całej Sardynii. Jeżeli macie jakikolwiek pomysł na zabarwienie Waszych sardyńskich wakacji motocyklową pasją, chętnie pomożemy Wam to marzenie zrealizować.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy