Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Lekcje włoskiego/angielskiego z native speakerem

Włochy / Sardynia /

Wakacje za granicą to świetna okazja do praktykowania języków obcych i możliwość pokonania bariery lęku przed wyrażaniem się w obcym języku. Mamy już doświadczenie w organizowaniu pobytów na Sardynii z nauką języka włoskiego, nawet dla pojedynczych studentów. Nie musicie więc zbierać grupy osób, aby rozwinąć na Sardynii umiejętności związane z językiem włoskim czy angielskim. Współpracujemy m.in. ze szkołami językowymi w Cagliari oraz w Olbii, gdzie możecie dołączyć na lekcje w grupie lub indywidualne. W jakimkolwiek miejscu na wyspie chętnie skonstatujemy Was z dobrym nauczycielem i native speakerem. Nauczyciel języka włoskiego lub angielskiego może przyjechać w odpowiadającym Wam terminie do Waszego apartamentu lub willi i prowadzić z Wami lekcje oraz konwersacje. Możecie także zamówić lekcje dla dzieci. Jeśli uczycie się włoskiego lub angielskiego w szkole językowej w Polsce, chętnie zorganizujemy taki pobyt z włoskim lub angielskim w roli głównej indywidualnie dla Waszej grupy. W programie, prócz lekcji, konwersacji i ćwiczeń praktycznych w terenie, nie zabraknie pasjonujących wycieczek, relaksu na bajecznych plażach, zwiedzania, rejsu po morzu czy degustacji w winnicach.

Wasze wakacje językowe na Sardynii, odpowiednio skonstruowane, mogą zaowocować niezwykłymi postępami. Tutaj języka będziecie musieli użyć, by porozumieć się w wielu codziennych sprawach. Możecie wybrać się na prowadzone po włosku warsztaty kulinarne czy degustację w winnicy lub na pasjonującą przygodę w terenie z włoskim przewodnikiem. W tak emocjonujących sytuacjach wasz mózg będzie wchłaniał nowe słowa jak gąbka!

od 0.00 €/os

Zarezerwuj

Zobacz region
  • lekcje w grupie lub indywidualne
  • stała współpraca ze szkołami w Olbii i Cagliari
  • możliwość zorganizowania lekcji w willi
  • wypróbowanie języka w praktyce
partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy