Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

REJS ŁODZIĄ MOTOROWĄ PO ARCHIPELAGU LA MADDALENA

Włochy / Sardynia /

Cudowny dzień spędzony na pokładzie łodzi motorowej w kameralnym gronie. Rejs po Archipelagu wysp La Maddalena to punkt obowiązkowy każdego pobytu na Sardynii - szmaragd przejrzystej wody, niezwykłe widoki wysepek, piękne plaże - niezapomniany dzień pełen wrażeń.
 

CZAS TRWANIA – ok. 8 h

START – Santa Teresa di Gallura

CO ZABRAĆ - aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, filtr przeciwsłoneczny, nakrycie głowy

CENA ZAWIERA - rejs łodzią (max. 16 osób), obiad na pokładzie, woda, wino

PROGRAM WYCIECZKI

  • Po zapoznaniu się z załogą łodzi wypływamy z mariny i obieramy kurs na najpiękniejsze na Morzu Śródziemnym skupisko kilkudziesięciu wysepek rozrzuconych na szmaragdowym, krystalicznie czystym morzu.
  • Po nawigacji w kierunku cieśniny Bonifacio docieramy do pierwszej wyspy: Budelli, tutaj zatrzymujemy się na plaży Cavaliere na około dwie godziny. Czas na snorkeling, kąpiel i plażowanie. wizyty na dzikich, rajskich wysepkach archipelagu w miejscach płytszych ze szczególnie jasnym dnem, a więc najbardziej szmaragdową wodą, skoki z pokładu lub schodzenie po drabince do wody. Niektóre z tych miejsc dostępne są jedynie od strony morza.
  • Na pokładzie przy szumie fal zjemy pyszny obiad –  wystaczy usiąść wygodnie, by podziwiać niezwykle piękne kolory morza. Zostanie podany obiad, który obejmuje makaron z owocami morza, wodę i wino.
  • Przed wyruszeniem na drugą wyspę, zobaczymy z łodzi słynna plażę Rosa, która znajduje się na wyspie Budelli i jest znana z charakterystycznego różowego koloru piasku, roztacza się tu panoramiczny widok. Kontynuujemy nawigację i docieramy na drugą wyspę, na której ma miejsce ostatni przystanek, przez około dwie godziny czeka nas plażowanie na wyspie Spargi, jednej z największych wysp archipelagu La Maddalena.
  • Nastepnie wyruszymu w drogę powrotną, cudowne widoki będą niezapomnianym zakończeniem wycieczki. Zobaczymy, jak zmieniają sie kolory morza: od lazurowego przez turkusowe, aż do ciemnoszarego. Zauważycie jak pięknie lśni morze w promieniach popołudniowego słońca. 
  • Powrót do Portu Santa Teresa di Gallura około godziny 17:00.

 

 

POLECANE OFERTY

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy