REJS ŁODZIĄ MOTOROWĄ PO ARCHIPELAGU LA MADDALENA

Szczegóły atrakcji

Cudowny dzień spędzony na pokładzie łodzi motorowej w kameralnym gronie. Rejs po Archipelagu wysp La Maddalena to punkt obowiązkowy każdego pobytu na Sardynii – szmaragd przejrzystej wody, niezwykłe widoki wysepek, piękne plaże – niezapomniany dzień pełen wrażeń.
 

CZAS TRWANIA – ok. 8 h

START – Santa Teresa di Gallura

CO ZABRAĆ – aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, filtr przeciwsłoneczny, nakrycie głowy

CENA ZAWIERA – rejs łodzią (max. 16 osób), obiad na pokładzie, woda, wino

PROGRAM WYCIECZKI

 • Po zapoznaniu się z załogą łodzi wypływamy z mariny i obieramy kurs na najpiękniejsze na Morzu Śródziemnym skupisko kilkudziesięciu wysepek rozrzuconych na szmaragdowym, krystalicznie czystym morzu.
 • Po nawigacji w kierunku cieśniny Bonifacio docieramy do pierwszej wyspy: Budelli, tutaj zatrzymujemy się na plaży Cavaliere na około dwie godziny. Czas na snorkeling, kąpiel i plażowanie. wizyty na dzikich, rajskich wysepkach archipelagu w miejscach płytszych ze szczególnie jasnym dnem, a więc najbardziej szmaragdową wodą, skoki z pokładu lub schodzenie po drabince do wody. Niektóre z tych miejsc dostępne są jedynie od strony morza.
 • Na pokładzie przy szumie fal zjemy pyszny obiad –  wystaczy usiąść wygodnie, by podziwiać niezwykle piękne kolory morza. Zostanie podany obiad, który obejmuje makaron z owocami morza, wodę i wino.
 • Przed wyruszeniem na drugą wyspę, zobaczymy z łodzi słynna plażę Rosa, która znajduje się na wyspie Budelli i jest znana z charakterystycznego różowego koloru piasku, roztacza się tu panoramiczny widok. Kontynuujemy nawigację i docieramy na drugą wyspę, na której ma miejsce ostatni przystanek, przez około dwie godziny czeka nas plażowanie na wyspie Spargi, jednej z największych wysp archipelagu La Maddalena.
 • Nastepnie wyruszymu w drogę powrotną, cudowne widoki będą niezapomnianym zakończeniem wycieczki. Zobaczymy, jak zmieniają sie kolory morza: od lazurowego przez turkusowe, aż do ciemnoszarego. Zauważycie jak pięknie lśni morze w promieniach popołudniowego słońca. 
 • Powrót do Portu Santa Teresa di Gallura około godziny 17:00.

 

 

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony