Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

REJS ŁODZIĄ MOTOROWĄ PO ARCHIPELAGU WYSP KORSYKI

Włochy / Sardynia /

Cudowny dzień spędzony na pokładzie łodzi motorowej w kameralnym gronie. Rejs po Archipelagu wysp Korsyki to dego, kto jeszcze nie widział piękna Korsyki - szmaragd przejrzystej wody, niezwykłe widoki wysepek, piękne plaże - niezapomniany dzień pełen wrażeń.
 

CZAS TRWANIA – ok. 8 h

START – Santa Teresa di Gallura

CO ZABRAĆ - aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, filtr przeciwsłoneczny, nakrycie głowy

CENA ZAWIERA - rejs łodzią (max. 16 osób), obiad na pokładzie, woda, wino

PROGRAM WYCIECZKI

  • Po zapoznaniu się z załogą łodzi wypływamy z mariny i obieramy kurs na cieśninę św. Bonifacego. Wkrótce docieramy do pierwszej wysepki - Isola Piana. Tu znajdują się niezwykłe piscine naturali - naturalnie utworzone baseny z płytną, szmaragdową woda. Tutaj na plaży czas na snorkeling, nurkowanie, opalanie. Możliwe skoki do wody z pokładu, lub zejście po drabince. Isola Piana pomimo swego małego rozmiaru zachwyca pięknem i roslinnością.
  • Na pokładzie przy szumie fal zjemy pyszny obiad –  wystaczy usiąść wygodnie, by podziwiać niezwykle piękne kolory morza. Zostanie podany obiad, który obejmuje makaron z owocami morza, wodę i wino.
  • Wyruszamy w dalszy rejs, przepływamy obok wyspy Cavallo - jedynej zamieszkałej wyspy archipelagu, piękne okazałe wille robią wrażenie, zatrzymujemy sie tu, by podziwiac panoramę.
  • Kontynuujemy rejs, by dotrzec do zachwycającej wyspy Lavezzi - tutaj w 1855 roku doszło do zatonięcia francuskiej floty Semillante, pochowano tu 560 ciał ofiar tej tragedi, na wyspie znajdują się dwa cmentarze oraz monument upamiętniający to wydarzenie.
  • Nastepnie wyruszymu w drogę powrotną, cudowne widoki będą niezapomnianym zakończeniem wycieczki. Zobaczymy, jak zmieniają sie kolory morza: od lazurowego przez turkusowe, aż do ciemnoszarego. Zauważycie jak pięknie lśni morze w promieniach popołudniowego słońca. 
  • Powrót do Portu Santa Teresa di Gallura około godziny 17:00.

POLECANE OFERTY

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy