Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

SNORKELING I DIVING

Włochy / Sardynia / Gallura, czyli Olbia i San Teodoro

Polecamy spróbować tej najprostszej formy obserwacji podwodnego życia z użyciem nowości – panoramicznej maski, która umożliwia oddychanie ustami i nosem. Jeśli jesteście natomiast miłośnikami divingu lub chcecie na Sardynii spróbować tego pasjonującego sportu po raz pierwszy, możecie nurkować na przykład wśród raf koralowych, zatopionych wraków oraz w morskich grotach.

Cudowne podwodne miejsca znajdziecie wzdłuż całego wybrzeża Sardynii. Na północy są to np. plaże w rejonie San Teodoro, w Porto Taverna, na cyplu Capo Coda Cavallo, na Szmaragdowym Wybrzeżu, u wybrzeży wyspy Tavolara i Molara oraz oczywiście wśród dziewiczych wysepek Archipelagu La Maddalena. Z wielu plaż i marin w tym rejonie, np. z Poltu Quatu Marina na Szmaragdowym Wybrzeżu, możemy zorganizować dla Was rejs, dzięki któremu dopłyniecie w konkretne miejsca, szczególnie polecane na snorkeling lub diving, a często niedostępne od strony lądu.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy