Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

SUPERCAR TOUR SAMOCHODAMI SPORTOWYMI PO SARDYNII - PROGRAMY JEDNO I TRZYDNIOWE

Włochy / Sardynia /

Unikalny driving experience na Sardynii to jedno lub trzydniowy program jazdy wokół wyspy autami sportowymi. Przygotuj się na urozmaicenie swoich BEZPIECZNYCH wakacji na Sardynii podczas Supercar Tour po wyspie! Prowadź Ferrari lub Lamborghini po najbardziej rozrywkowych drogach Costa Smeralda.

CZAS TRWANIA - jeden lub trzy dni (dzień-ok.8h)

START - północna część wyspy

PROGRAM ATRAKCJI

  • Dziesiątki indywidualnie dopasowanych programów jedno lub trzydniowych z różnymi trasami, wszystkie łączące sportowe samochody, piękne krajobrazy i najlepszą kuchnię najpopularniejszego miejsca w Europie do 2020 roku.
  • Rozpocznij wycieczkę od porannej jazdy superzar, przeżyj przygodę w samochodzie pierwszej klasy. Podczas trasy będzie Ci towarzyszył ekspert, który poprowadzi Cię przez najbardziej ekscytujące miejsca podczas komunikacji radiowej.
  • Przerwa na lunch na świeżym powietrzu będzie doskonałą okazją do odkrycia tradycyjnych przepisów kulinarnych podczas relaksu na łonie natury. Napij się kawy espresso, aby kontynuować wycieczkę popołudniową jazdą, szukając świetnych miejsc do robienia zdjęć i uchwycenia najlepszych chwil.
  • Zakończenie wycieczki w dobrym stylu w miasteczku jet set PortoCervo lub w twoim hotelu tuż przed aperitifem.
  • Wycieczki prowadzone są przez specjalistę, który komunikuje się drogą radiową w języku angielskim lub włoskim, możliwość wyboru języka polskiego. Oferowany jest również tryb samodzielnej jazdy z readbookiem przygotowanym przez specjalistyczny zespół, z natychmiastową pomocą zdalną.
  • Może to być niezapomniane przeżycie, orginalny prezent dla ukochanej lub ukochanego, mamy albo taty. Wycieczki doskonale nadają się dla grup przyjaciół, oferując im możliwość przetestowania wielu samochodów w ciągu dnia.

Podczas trzydniowych programów możemy zwiedzić Alghero - miasto korala i małą Barcelonę oraz przenocować w hotelu Villa Las Tronas. Cudownie jest zwiedzić również wnętrze wyspy, czyli rejon Barbagia, tutaj serdecznie polecamy pobyt w przeuroczym miejscu, jakim jest hotel Su Gologone.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy