SUPERCAR TOUR SAMOCHODAMI SPORTOWYMI PO SARDYNII - PROGRAMY JEDNO I TRZYDNIOWE

Szczegóły atrakcji

Unikalny driving experience na Sardynii to jedno lub trzydniowy program jazdy wokół wyspy autami sportowymi. Przygotuj się na urozmaicenie swoich BEZPIECZNYCH wakacji na Sardynii podczas Supercar Tour po wyspie! Prowadź Ferrari lub Lamborghini po najbardziej rozrywkowych drogach Costa Smeralda.

CZAS TRWANIA – jeden lub trzy dni (dzień-ok.8h)

START – północna część wyspy

PROGRAM ATRAKCJI

 • Dziesiątki indywidualnie dopasowanych programów jedno lub trzydniowych z różnymi trasami, wszystkie łączące sportowe samochody, piękne krajobrazy i najlepszą kuchnię najpopularniejszego miejsca w Europie do 2020 roku.
 • Rozpocznij wycieczkę od porannej jazdy superzar, przeżyj przygodę w samochodzie pierwszej klasy. Podczas trasy będzie Ci towarzyszył ekspert, który poprowadzi Cię przez najbardziej ekscytujące miejsca podczas komunikacji radiowej.
 • Przerwa na lunch na świeżym powietrzu będzie doskonałą okazją do odkrycia tradycyjnych przepisów kulinarnych podczas relaksu na łonie natury. Napij się kawy espresso, aby kontynuować wycieczkę popołudniową jazdą, szukając świetnych miejsc do robienia zdjęć i uchwycenia najlepszych chwil.
 • Zakończenie wycieczki w dobrym stylu w miasteczku jet set PortoCervo lub w twoim hotelu tuż przed aperitifem.
 • Wycieczki prowadzone są przez specjalistę, który komunikuje się drogą radiową w języku angielskim lub włoskim, możliwość wyboru języka polskiego. Oferowany jest również tryb samodzielnej jazdy z readbookiem przygotowanym przez specjalistyczny zespół, z natychmiastową pomocą zdalną.
 • Może to być niezapomniane przeżycie, orginalny prezent dla ukochanej lub ukochanego, mamy albo taty. Wycieczki doskonale nadają się dla grup przyjaciół, oferując im możliwość przetestowania wielu samochodów w ciągu dnia.

Podczas trzydniowych programów możemy zwiedzić Alghero – miasto korala i małą Barcelonę oraz przenocować w hotelu Villa Las Tronas. Cudownie jest zwiedzić również wnętrze wyspy, czyli rejon Barbagia, tutaj serdecznie polecamy pobyt w przeuroczym miejscu, jakim jest hotel Su Gologone.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony