Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

TAXI BOAT ŁODZIĄ TURYSTYCZNĄ NA CALA LUNA I GROTA BUE MARINO

Włochy / Sardynia /

Widoki cudownej plaży Cala Luna z charakterystycznymi, tonącymi w morzu grotami, to jeden z najczęściej wykorzystywanych wizerunków Sardynii. To rzeczywiście unikatowa, przepiękna plaża odgrodzona skalnymi ścianami od reszty wybrzeża. Nie można do niej podjechać autem, można podpłynąć łodzią lub dojść przez góry. Proponujemy Państwu mini rejs na plażę, możliwość również wejścia do grotu Bue Marino.

TAXI BOAT

Świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, łódź jest bardzo stabilna, z toaletą i barem na pokładzie. W sezonie letnim łodzie wypływają co godzinę, od Państwa zależy ile czasu planujecie spędzić w tych bajkowych miejscach. 

CZARTER ŁODZI

Łódź, na życzenie można również zarezerwować na mini-rejsy dla grup wzdłuż Zatoki Orosei, aby odwiedzić najpiękniejsze zatoki Blue Wild, takie jak: Cala Sisine, Cala Biriola, Le Piscine di Venere, Cala Mariolu , Cala dei Gabbiani i Cala Goloritzè.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy