Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Wycieczka autem epokowym z kierowcą w rejonie Dzikiej Sardynii z wizytami w winnicach

Włochy / Sardynia / Barbagia - dzika Sardynia

Zapraszamy Państwa na niepowtarzany tour w autach epokowych po niesamowitym rejonie Barbagia i Ogliastra. Powrót do przeszłości zapewnią nie tylko stare samochody, ale również niesamowite historie z bandyckich terenów Sardynii.

CZAS TRWANIA - ok. 9 h

START - wschód Sardynii

CO ZAWIERA CENA - przewodnik polskojęzyczny, wynajem samochodu, degustacja w winnicach, uczta u sardyńskiego gospodarza

PROGRAM WYCIECZKI

  • Wyruszymy cudowną trasą panoramiczną łączącą widoki na morze i góry w rejonie Barbagia i Ogliastra. Niesamowite pejzaże zapadną w pamięć każdemu miłośnikowi piękna natury.
  • Podczas trasy zatrzymamy się w dwóch winnicach. Pierwsza znajduje się w Oliena. Czeka nas degustacja wspaniałych win wraz z przystawkami. Tutaj będzie również okazja zobaczyć niesamowite zródło Su Gologone z niesamowitą kaskadą turkusowej wody spływającej po skałach.
  • Kolejny przystanek to winnica w Mamoiada lub Orgosolo. Orgosolo jest miasteczkiem z bandycką przeszłością, teraz słynące z malowideł na ścianach domów.
  • Udamy się na wspaniałą sardyńską ucztę u gospodarza Pasquale. Posmakujemy wiele loklanych i samodzielnie robionych przystawek, jak sery i wędliny, następnie domowe ravioli z sosem, makarony, pieczony prosiak, ricotta z miodem, pełno sezonowych owoców. Wszystko to okraszone domowym winem i nalewkami. Smau tej uczty długo nie zapomnicie.

 

Połączenie jazdy epokowym autem z pięknymi krajobrazami, degustacjami w winnicach i prawdziwej sardyńskiej biesiady to przepis na najlepszą przygodę życia!

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy