Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

HOTEL FARO CAPO SPARTIVENTO 5* - CHIA

Włochy / Sardynia /

Faro Capo Spartivento to ekskluzywny pensjonat posiadający jedynie 4 apartamenty i 2 mini apartamenty, umiejscowiony w najstarszej latarni w Sardynii. Jest to coś więcej niż jeden z wielu hoteli. Nocleg został zbudowany w taki sposób, aby goście czuli się jak w domu - w bardzo wyjątkowym domu.

Apartamenty przy latarni morskiej

Latarnia z pensjonatem położona jest na najdalej wysuniętym na południe i najbliższym kontynentowi afrykańskiemu punkcie w Sardynii.
Dostać się tu można jedynie prywatnym autobusem elektrycznym, ponieważ wszelki inny ruch uliczny jest tam zakazany ze względu na ochronę naturalnych widoków Sardynii.
Światło w latarni dalej funkcjonuje i od 150 lat pomaga żeglarzom w dotarciu do celu.

Pensjonat znajduje się na wysokim klifie górującym nad błękitem morza. Posiada zewnętrzny basen i ogród z wiekowym drzewem oliwnym przy którym znajdziemy 12-metrowe palenisko. Na dziedzińcu znajduje się 16 szklanych altan w których można spożyć lunch.

Domowe jedzenie

Idea miejsca, w którym goście będą się czuli jak w domu odnosi się także do jedzenia. Zamiast typowego menu gospodarz wraz z szefem kuchni bezpośrednio rozmawiają z gośćmi, proponują i ustalają jakie potrawy zostaną podane. Nie mamy zatem typowego menu tak jak w innych hotelach na Sardynii.

Faro Capo Spartivento to cudowne miejsce z zachwycającym widokiem górującym nad rozległym morzem. Wyśmienite jedzenie i nietypowe podejście do gości to bardzo duży atut. Niesamowita atmosfera pensjonatu i wyjątkowość tego miejsca zagwarantuje niezapomniane przeżycia! Warto zarezerwować swój pobyt w pensjonacie nieco wcześniej z powodu niewielkiej ilości dostępnych miejsc.

 

Mocne strony hotelu

  • Niepowtarzalny design, stylowy i tematyczny wystrój
  • Basen
  • Altany z widokiem z klifu na morze
  • Spersonalizowane jedzenie
  • Cudne widoki z klifu

Położenie

  • 55 km od Cagliari
  • Umiejscowiony w starej latarnii morskiej
  • Nad klifem z widokiem na morze

POLECANE OFERTY

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy