Blog

01.09.2017

Ucieknijmy na bezludną wyspę

thumbnail

Podczas wspólnego śniadania na tarasie z cudownym widokiem na morze Piotr oznajmia Annie , że zaplanował na dziś małą wycieczkę. Trzeba zabrać tylko stroje kąpielowe, zestawy do snorkelingu i aparat fotograficzny. „Gdzie jedziemy?” – pyta podekscytowana. „Nie jedziemy, kochanie, płyniemy” – odpowiada on. „Ale gdzie?!!!” – dopytuje Anna, wrzucając do torby plażowej filtr do opalania . „To niespodzianka...” – odpowiada Piotr z szelmowskim uśmiechem, chwyta ukochana za rękę i ruszają na najbliższą plażę, gdzie po chwili podpływa do brzegu śliczna mała łódź. Kierujący nią, szeroko uśmiechnięty marynarz woła CIAO!!!  podaje rękę wchodzącym na pokład...

Tak to mniej więcej wygląda -  Piotr na kilka dni przed wyjazdem na urlop zarezerwował u nas romantyczną atrakcję dla narzeczonej – całodzienną wycieczkę na bezludną wyspę . Jest to wycieczka jedyna w swoim rodzaju - ucieczka od turystycznego zgiełku, sąsiadów na plaży, spotkanie z nietkniętą rękami człowieka przyrodą Morza Śródziemnego, możliwość urządzenia niezapomnianej niespodzianki bliskiej osobie. Dziewicze miejsca do snorkelingu, cisza, szum morza i święty spokój. Proponowane przez nas atrakcje to często wycieczki z przewodnikiem, tutaj jednak przewodnik nie jest potrzebny. 

Rano uczestnicy wycieczki zostają zabrani z ustalonego miejsca taxi boat czyli morską taksówką na bezludną, kompletnie pustą wysepkę Archipelagu La Maddalena,lub inne tego typu miejsce w dowolnym rejonie Sardynii. Wybrzeże Sardynii, dzięki ogromnemu zróżnicowaniu, skrywa wiele takich miejsc – wyspy i wysepki,  ukryte pod klifami niedostępne od strony lądu plaże... Miejsca dalekie od uczęszczanych traktów turystycznych statków. Aby te miejsca znać, trzeba sprawdzonych, wypracowywanych długo kontaktów i ludzi, za których można ręczyć. Członkowie tej ekscytującej wyprawy otrzymują  lunch box - woda, musujące prosecco, świeże owoce sezonowe, lekkie przystawki na bazie ryb i owoców morza, menu modyfikowane na życzenie, dostosowane do wieku członków wyprawy. Wieczorem o ustalonej porze powrót także taxi boat.

    

Oczywiście uciec na rajską wysepkę możecie także z rodziną, dziećmi, w większej grupie przyjaciół. Istnieje także możliwość zakończenia wycieczki uroczystą kolacją na plaży, np. Porto Taverna. Stolik zostanie rozstawiony na piasku wprost nad brzegiem morza, dowolna pora, nawet o północy, prywatna obsługa, menu na zamówienie, najlepsze sardyńskie przysmaki. Pyszne i zdrowe dania rybne, białe Vermentino lub inne doskonałe wino według Waszego uznania, cudowny lekki deser ze świeżych owoców sezonowych i fantastyczne widoki dookoła, a nad Wami rozgwieżdżone sardyńskie niebo. Po kolacji zostaniecie odwiezieni do apartamentu. Taki dzień to gotowy scenariusz na piękne oświadczyny. Wasze wakacje na Sardynii, spędzone byc może w pięknym hotelu przy plaży, będą dzięki takiej eskapadzie jeszcze cudowniejsze. 

Prawdę mówiąc uwielbiamy organizować takie wycieczki, a jeszcze bardziej odbierać relacje zachwyconych uczestników po powrocie z takiej wyprawy... Jeśli marzy Ci się ucieczka na jeden dzień na bezludną wyspę, skontaktuj się z nami. My zajmiemy się wszelkimi szczegółami organizacyjnymi, Tobie zostanie przygotowanie się do tego, w jaki sposób i kiedy, tajemniczo się uśmiechając, zdradzisz bliskim, że tego dnia „wybieracie się na małą wycieczkę”...

oferty tej i inych romantycznych atrakcji:

WYCIECZKA NA BEZLUDNĄ WYSPĘ

ROMANTYCZNA KOLACJA NA PLAŻY

REJS KATAMARANEM

PODRÓŻE POŚLUBNE

 


avatar

Alicja Stolarczyk

Specjalistka i hobbystka w kwestiach wakacji na Sardynii. Ma za sobą udział w wielu wycieczkach i odwiedziła już wiele hoteli na Sardynii. Łączy w sobie wiele pasji. Jest nauczycielką, podróżniczką i indianistką. Prywatnie jest mamą i uwielbia góry, nie tylko te na sardyńskiej wyspie. Inspiruje ją wszelkiego rodzaju rękodzieło oraz działanie w grupie.

Instagram