Asysta od A do Z przy zakupie nieruchomości na Sardynii, bezproblemowa obsługa. Twój raj na Sardynii!

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Chciałbyś zainwestować w nieruchomość na Sardynii? To doskonała decyzja, a wielu polskich inwestorów przetarło już ten szlak. Skorzystaj z ich doświadczeń. Oferujemy profesjonalną w najwyższym stopniu pomoc w zakupie nieruchomości.

WYWIAD Z POLSKĄ PARĄ Z WARSZAWY, KTÓRA ZAKUPIŁA NIERUCHOMOŚĆ Z NASZĄ ASYSTĄ

 • Dzień dobry, dziękuję, że znaleźli Państwo czas na ten wywiad.

Pani A i pan B – Z przyjemnością podzielimy się tym doświadczeniem. Ulokowaliśmy nasze oszczędności kupując apartament w  Valledoria na północy Sardynii, 900 m do pięknej plaży. Nazwaliśmy go Willa Natalka. Świetna asysta Wakacje na Sardynii rozpoczęła się już na etapie wyboru rejonu wyspy oraz poszukiwań konkretnego domu. To była kompleksowa, merytoryczna analiza rynku i sytuacji w sektorze turystycznym, jaką przeprowadziliśmy z pomocą fachowców.

 • Nie mieszkają Państwo na stałe w swoim nowym domu?

Pani A i pan B – Nie, takie było założenie. Zamierzamy spędzać na Sardynii 2-3 pobyty w roku w odpowiadających nam terminach, przez pozostałe okresy biuro Wakacje na Sardynii zajmuje się wynajmem sezonowym naszego apartamentu. Nie musimy się o nic martwić, zadbają o profesjonalne zdjęcia, ogłoszenia na portalach turystycznych, przyjęcie i pożegnanie gości, sprzątanie apartamentu, ewentualne naprawy oraz, co bardzo dla nas ważne, wszelkie formalności związane z legalnym wynajmem sezonowym. To dla nas idealne rozwiązanie!

 • Czy kupno domu na Sardynii jest skomplikowane?

Pani A i pan B – I tak, i nie. Tak, ponieważ włoska biurokracja bywa trudna, a nieruchomości na Sardynii oferują czasem “nieprzyjemne niespodzianki”. Nie, bo dobra, bezproblemowa obsługa ze strony naszych polskich opiekunów była rewelacyjna. W pojedynkę, bez znajomości języka włoskiego oraz tych wszystkich niuansów prawnych, nie mielibyśmy szans! Prowadzono nas krok po kroku przez tę zagmatwaną procedurę – wygenerowanie włoskiego kodu fiskalnego, wybór notariusza, opłaty podatków. Kiedy już Willa Natalka była nasza, z pomocą biura umeblowaliśmy pomieszczenia, zostały przepisane media. Przedstawiono nam przesympatyczną panią Anię, która w naszym imieniu będzie witała gości. Wyobraźcie sobie, że pani Ania może także na zamówienie ugotować dla naszych wakacyjnych lokatorów sardyńskie potrawy i przywieźć je do apartamentu. Nasi goście mogą także zamówić do willi zestaw bio lokalnych produktów, sami korzystamy z tej usługi podczas naszych pobytów.

 • Domyślam się, że jesteście zadowoleni z tej inwestycji?

Pani A i pan B – Zdecydowanie! Tak bardzo, że biuro Wakacje na Sardynii już rozgląda się za drugim apartamentem dla nas, tym razem na północnym wschodzie. Ulokowanie oszczędności z wielu lat pracy to poważna sprawa i warto zaufać w tej dziedzinie lokalnym, polskim ekspertom. Profesjonalna pomoc i super asysta przy kupnie nieruchomości za granicą pozwolą uniknąć ogromnego stresu, a także poważnych problemów.

 • Dziękujemy za wywiad!

WILLA NATALKA W VALEDORIA

Willa Natalka w Valledoria to urocze, wakacyjne lokum dla 6 osób z 2 sypialniami, 2 łazienkami, jasnym salonem, świetnie wyposażoną kuchnią, prywatnym ogrodem i zadaszoną, umeblowaną werandą. Aby było jeszcze przyjemniej, na dachu willi czeka na Was piękne solarium z leżakami.

Tę piękną nieruchomość nowi właściciele odebrali od nas umeblowaną i wyposażoną pod klucz. Mogli oczywiście uczestniczyć w wyborze mebli, dodatków, stylu i estetyki wnętrz.


NASZA POLSKA ASYSTA OD A DO Z

Willa Natalka to jedna z kilkudziesięciu nieruchomości, przy zakupie których rodacy mogli liczyć na naszą dobrą, bezproblemową obsługę. W wielu z nich możecie spędzić wymarzone, sardyńskie wakacje, ponieważ zajmujemy się, na zlecenie właścicieli, ich wynajmem sezonowym. Warto dodać, ze nasza asysta w tym zakresie obejmuje wiele innych kwestii, jak wyrobienie licencji niezbędne do wynajmu turystycznego. Wakacyjne apartamenty kupione z naszą asystą prezentujemy na wielu portalach turystycznych, np. Vrbo, Booking, Airbnb, w lokalnych agencjach nieruchomości i oczywiście na naszej stronie internetowej www.wakacjenasardynii.pl

Wasze oszczędności ulokowane w sardyńskiej nieruchomości, która nadal dobrze dla Was zarabia to świetny interes! A nasza polska asysta od A do Z oraz bezproblemowa obsługa sprawią, ze unikniecie niepotrzebnych stresów i zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Który najlepiej wykorzystacie wypoczywając w swoim pięknym, sardyńskim domu na szczęśliwej i bezpiecznej wyspie.

Nasza polska asysta przy zakupie nieruchomości na Sardynii obejmuje:

 • rozeznanie rynku, doradztwo w zakresie wyboru rejonu wyspy na inwestycję, dobór typu nieruchomości do budżetu i celu inwestycji
 • pomoc w uzyskaniu kredytu na Sardynii, wyjaśnienie lokalnych procedur, skompletowanie dokumentów
 • przygotowanie oferty cenowej na wybrana nieruchomośc,kontakt ze sprzedającym, wybór notariusza
 • asysta przy podpisaniu umowy wstępnej i umowy kupna-sprzedaży wraz z tłumaczeniem włosko-polskim
 • pomoc w formalnościach związanych z przejęciem urzędowym nabytej nieruchomości, kwestie przeniesienia mediów,kontakty z gminą
 • ewentualny remont, umeblowanie i wyposażenie nieruchomości, współpracujemy z lokalnymi firmami budowlanymi np. Interior Designer. W waszej willi może pojawić się basen, klimatyzacja, bardzo szybki internet itd.
 • bezproblemowa obsługa nieruchomości pod inwestycję np wynajem sezonowy, pełna asysta w procesie znajdowania klientów i wynajmu wakacyjnego, w każdej części wyspy mamy zaufane osoby, które mogą dbać o dom podczas Waszej nieobecności,
 • asysta przy zakładaniu kont online na opłaty rachunków
 • tłumaczenia polsko-włoskie wszelkich potrzebnych dokumentów i aktów prawnych
 • pomoc w odnalezieniu się cudzoziemca wśród lokalnych procedur, społecznych niuansów  i miejscowych zwyczajów.

SARDYŃSKIE NIERUCHOMOŚCI ZAKUPIONE Z NASZĄ ASYSTĄ, W KTÓRYCH MOŻECIE SPĘDZIĆ WAKACJE

Rejon północno-zachodni

Rejon północno-wschodni

Rejon południowy

W celu otrzymania szczegółowych informacji i spersonalizowanej oferty skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony