Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

JEEP TOUR PO SARDYŃSKICH DOLOMITACH I BRUNCH W GOSPODARSTWIE U PAOLO

Włochy / Sardynia / Olbia i San Teodoro

Sardynia to nie tylko piękne plaże i błękitne morze. Przemieszczając się nieco w głąb lądu możecie zobaczyć niezwykłe, ukryte i mniej znane miejsca, które zachwycają. Górskie obszary wyspy są pełne atrakcji dla miłośników trekkingów, wycieczek jeepami offroad i dzikości. 


CZAS TRWANIA – ok. 6/7 h lub half day 4 h

START – ustalone miejsce lub Wasz hotel/apartament

CO ZABRAĆ - aparat fotograficzny, wygodne buty, filtr przeciwsłoneczny, nakrycie głowy

CENA ZAWIERA – przewodnik polskojęzyczny, przejazdy jeep 4x4 Landrover, wizyta w winnicy, brunch, zwiedzanie nuraghe i grobowce, dodatkowo płatne - transfery z i do hotelu

PROGRAM WYCIECZKI  

  • Spotykamy się w ustalonym miejscu lub odbieramy Was z hotelu lub apartamentu.
  • Rozpoczynamy naszą przygodę w niezwykłym górskim obszarze nazywanym Sardyńskimi Dolomitami - przewodnik i pasjonata Paolo zapozna nas z historią i legendami wzgórz Aggius i ich wspaniałych granitowych form. 
  • Wycieczkę odbywamy w jeep 4x4 tyu Landrover Defender. Odwiedzimy miejsca antyczne, sięgające swoją historią 5 tys. lat wstecz oraz miejsca, gdzie również amerykańscy reżyserowie realizowali westerny.
  • Zwiedzimy miejsca magiczne - Nuraghe Losa i grobowce gigantów di Pascaredda, Dolmen di Luras, Studnia Santa Cristina oraz Skamieniały Las. 
  • Wjedziemy do lasu korkowego, gdzie Paolo opowie nam historie ekstrakcji i produkcji korka, z którego słynie Sardynia. Miejscowi są mistrzami wykorzystywania tego surowca, możecie tu kupić wiele korkowych pamiątek.
  • Teraz czas na sardyńskie smaki - wizyta w winnicy naszego przewodnika Paolo. Pięknie otoczona granitami, czeka tu na nas wyśmienity brunch, sardyńskie bio produkty, sery, wędliny, chleb carasau, oliwa, białe wino Vermentino.

Transfery dostępne z hoteli i apartamentów w regionie Costa Smeralda oraz z sieci hoteli Delphina: 
W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy

wypełnienie formularza lub kontakt z biurem

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl


partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy