Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

WYCIECZKA TREKKINGOWA NA CALA GOLORITZE Z BRUNCHEM SARDYŃSKIM NA PLAŻY

Włochy / Sardynia / Barbagia - dzika Sardynia

Widoki cudownej plaży Cala Goloritze z charakterystyczną skalną bramą znajdziecie w każdym kalendarzu i przewodniku z Sardynii. To rzeczywiście unikatowa, przepiękna plaża odgrodzona skalnymi ścianami od reszty wybrzeża – nie można do niej podjechać autem, można podpłynąć łodzią lub dojść przez góry. Trasa nie jest trudna i trwa do 2 h w jedną stronę.

CZAS TRWANIA – 6-8 godzin

START –  centrum Baunei

CENA ZAWIERA:

przewodnik górski angielskojęzyczny, możliwość polskiego przewodnika, brunch sardyński na plaży

EXTRA PŁATNE:

bilet wstępu 6,00 EUR

PROGRAM WYCIECZKI:

  • Dojazd  własnym autem lub zorganizowanym przez nas transferem do górskiego miasteczka Baunei, niezwykle panoramiczna droga i wspaniałe widoki na najwyższe góry Sardynii, poranna kawa w miasteczku.
  • Przejazd jeepami na płaskowyż Golgo, spotkanie z wesołymi osiołkami, wspaniała atrakcja dla dzieci, wizyta w uroczym kościółku San Pietro, wzniesionym na miejscu dawnych obrządków pogańskich, ich ślad – kamienna figura z 4 twarzami wciąż stoi przed kościółkiem.
  • Ruszamy na trasę, wygodne buty, woda, angielskojęzyczny przewodnik górski, znający teren jak własną kieszeń, możliwość przewodnika polskojęzycznego.
  • Zasłużony relaks u celu wędrówki na cudownej plaży Cala Goloritze’, kąpiel i obowiązkowa sesja fotograficzna.
  • Sardyński brunch składający się z lokalnych przysmaków - sery, wędliny, wino, chleb Carasau.
  • Powrót na płaskowyż, opowieści o sardyńskich górach, spotkania z górskimi kozicami.
  • Krótki przystanek przy Su Sterru – to bardzo głęboki a przy tym wąski lej, wydrążony przez wodę w skałach przez miliony lat, uważany za najgłębszy tego typu skalny otwór w Europie – ma 270 metrów głębokości.
  • Pprzejazd do Baunei, spacer po niezwykle urokliwym, przyklejonym do skalnego masywu, miasteczku. Sklepy z dobrym lokalnym rękodziełem.

 

Zapraszamy również na inne nasze wycieczki, dzięki którym poznanie ten niewykle magiczny obszar wyspy:

 

RELACJE NASZYCH GOŚCI:

Pani Moniko, wróciliśmy, wielkie dzięki, za organizacje tej wyprawy, nie jesteśmy wytrawnymi turystami górskimi, ale to była dla nas WILEKA WYPRAWA ! , Cala Golorotze’ jest niesamowita, nie da się opisać, Paolo czekał na nas w Baunei, jazda jeepem była bardzo ekscytująca, płaskowyż Golgo bardzo ciekawy, nawet osiołki czekały, tam, gdzie Paolo wskazał. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i za rok, jak wrócimy na wyspę, prosimy o więcej!

od 140.00 €/os

Zarezerwuj

Zobacz region
partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy