Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

WYCIECZKA NA COSTA VERDE JEEPEM Z KOLACJĄ NA WYDMACH

Włochy / Sardynia / Costa Verde

Zapraszamy do odwiedzenia jednej z namniej naruszonych części Sardynii. Niesamowite i dzikie Costa Verde czeka, by pokazać Pastwu swoje nieodkryte rejony.

CZAS TRWANIA - ok. 9 h

START - południe Sardynii

CENA ZAWIERA - polskojęzyczny przewodnik, przejaz jeepami, sardyńska kolacja i degustacja win

 

PROGRAM WYCIECZKI

  • Zwiedzimy orginalne, wciąż nieznane wybrzeże Costa Verde. Przejazd niezwykle panoramiczną trasą wzdłuż wybrzeża przy Pan di Zucchero - skały wysokiej na 133 m zwanej 'kostką cukru' wrzuconej do morza siłami natury. 
  • Przejazd jeepami dostarczy niezapomnianych wrażeń, w szczególności podczas dzikiej trasy z wysokimi podjazdami w gminie Arbus.
  • Zwiedzimy opustoszałe kopalnie niegdyś tętniące intensywną pracą, dziś przekształcone w miejsca atrakcji turycztycznej i muzea, np. Miniera di Montevecchio.
  • Najsmaczniejszy punkt programu to kolacja na wzgórzu z widokiem na niepowtarzalną plażę Dune di Piscinas - znajdują się tam wysokie wydmy oraz pustynia piaskowa. Przy zachodzie słońca miejsce to okryte jest magią!. Kolacja pełna pyszności, jak pieczony prosiak, sery, wędliny, sardyński chleb carasau, dodatkowo degustacja loklanych win, piwa i nalewek. 
  • Po kolacji wybierzemy się na tour off road pośród dzikiej przyrody Costa Verde.
  • Będziemy rozkoszować się aromatyczną nocną kawą wśród lokalnych mieszkańców w jednym z wielu niezwykłych, klimatycznych miasteczekzagubionych w głębi lądu. 

 

Niezwykły dzień wśród dzikiej przyrody tajmniczego rejonu wyspy, lokalne przysmaki i wina, jazda jeepem i przyjazna atmosfera - to przepis na wycieczkę pełną wrażeń!

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

Dzień dobry TVN

Polka, która swoją urodą i charakterem uwiodła mieszkańców Sardynii. Monika Szredel od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie?

czytaj więcej

 

National Geographic

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy