Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

blog

avatar

Alicja Stolarczyk

Specjalistka i hobbystka w kwestiach wakacji na Sardynii. Ma za sobą udział w wielu wycieczkach i odwiedziła już wiele hoteli na Sardynii. Łączy w sobie wiele pasji. Jest nauczycielką, podróżniczką i indianistką. Prywatnie jest mamą i uwielbia góry, nie tylko te na sardyńskiej wyspie. Inspiruje ją wszelkiego rodzaju rękodzieło oraz działanie w grupie.

WAKACJE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA SARDYNII SZYTE NA MIARĘ

Wakacyjne i podróżnicze marzenia ma każdy, bez względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną. O  Sardynii marzą wszyscy, jesteśmy przekonani, że przy odpowiedniej organizacji niemal każdy może te pragnienia zrealizować. Jako eksperci od  Sardynii jesteśmy gotowi uszyć na miarę  także wakacje  dla osoby lub osób mniej sprawnych.

Sardynia – wszystko o czym marzy rodzina na wakacjach!

Polskie rodziny coraz częściej spędzają wakacje na Sardynii - to wyraźny trend już od kilku lat. Co ciekawe, ok. 80% rodzin, które odwiedziły Sardynię, deklaruje, że zdecydowanie chce tam wrócić. Wielu znawców Sardynii żartobliwie ostrzega przed „mal di Sardegna”, czyli uzależnieniem od piękna tej wyspy. Postanowiliśmy zatem bliżej przyjrzeć się wciąż rosnącej popularności tej drugiej pod względem wielkości włoskiej wyspy na Morzu Śródziemnym. Oto, czego się dowiedzieliśmy!

Sardynia – przygoda dla znudzonych zwyczajnymi wakacjami ?

Polski turysta, wybierając urlopową destynację, coraz więcej czasu i energii poświęca na wybranie odpowiedniego produktu. To nic dziwnego – przed ostatnie lata wyjeżdżamy coraz więcej i coraz dalej, mamy coraz większe rozeznanie wśród różnych modeli wypoczynku i zwiedzania świata. Coraz więcej par, rodzin i grup szuka czegoś poza stylem all inclusive.

TWOJE SARDYŃSKIE WAKACJE SZYTE NA MIARĘ - ZAMÓW SPERSONALIZOWANY PLAN WAKACYJNY

TWOJE SARDYŃSKIE WAKACJE SZYTE NA MIARĘ - ZAMÓW SPERSONALIZOWANY PLAN WAKACYJNY

Jesteśmy ekspertami od Sardynii, zaufaj naszej wiedzy doświadczeniu, kreatywności i pasji. Specjalnie dla Ciebie indywidualny plan podróży.

Z cyklu Kompedium wiedzy o Sardynii : Sardynia dla aktywnych cz.2 – Sporty lądowe

To druga część naszego wielkiego przesłania dla wszystkich aktywnych turystów. W pierwszej zaprosiliśmy do uprawiania na Sardynii wszystkich możliwych sportów wodnych. W tej przedstawiamy wszelkie możliwości czerpania radości z uroków Sardynii na lądzie. Tylko do Was należy decyzja, w który piękny i aktywny sposób spędzicie Wasze wymarzone wakacje na Sardynii.

Z cyklu Kompedium wiedzy o Sardynii : Sardynia dla aktywnych - cz.1 Sporty wodne

W dzisiejszych czasach wymarzone wakacje muszą spełnić wiele warunków, między innymi umożliwić aktywne spędzanie wakacyjnego czasu. W dwóch kolejnych odcinkach naszego bloga podajemy mnóstwo konkretnych informacji na temat uprawiania różnorakich sportów na Sardynii, dziś bierzemy pod lupę sporty wodne.

Jak wakacje na Sardynii mogą pomóc zrealizować postanowienia noworoczne?

Zmieniła się data w kalendarzu, a wraz z nią większość z nas postanawia wprowadzić większe lub mniejsze zmiany w swoim życiu.

Zazwyczaj są to ambitne postanowienia dotyczące zmiany w nas samych lub w naszym najbliższym otoczeniu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym.

7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WASZE DZIECI POKOCHAJĄ SARDYNIĘ

Dla rodzin z dziećmi, szczególnie tymi młodszymi, wybór miejsca na wakacje to niezwykle ważna kwestia. Mamy dla Was dobrą wiadomości! Nie musicie już zastanawiać się nad destynacją. Sardynia to naprawdę wymarzone miejsce na rodzinne wakacje. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni dla Was dom, hotel lub apartament.

EKSKLUZYWNE WAKACJE NA SARDYNII - ZAPLANUJ I ZAREZERWUJ TWOJĄ PODRÓŻ MARZEŃ - ZASMAKUJ WYSPĘ WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

Instagram

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy