Fotografie pełne magii z niezwykłej Sardynii

Musisz to przeżyć

Prywatnym odrzutowcem z Polski do luksusowej willi z basenem na Sardynii w każdej chwili!

Prywatnym odrzutowcem z Polski do luksusowej willi z basenem na Sardynii w każdej chwili!

Super szybkie i super luksusowe podniebne cacko może niemal w każdej chwili zabrać 5 osób z Polski na rajską Sardynię Honda Jet, prywatny odrzutowiec dla najlepszych gości naszego biura [...]
Czytaj więcej

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Sardynia dla rodzin z dziećmi – wczasy i wakacje na Sardynii dla dzieci

Sardynia dla rodzin z dziećmi – wczasy i wakacje na Sardynii dla dzieci

Polskie rodziny z dziećmi zakochują się w Sardynii, czasem bez opamiętania Ta cudowna, słoneczna wyspa oferuje ich pociechom mnóstwo radości i atrakcji Rajskie plaże z piaszczystym, łagodnym [...]
Czytaj więcej

Jedną z najpiękniejszych pamiątek z wymarzonych sardyńskich wakacji są fotografie. Dzięki nim powrócicie na rajskie plaże i do pełnych relaksu chwil także podczas jesiennej polskiej szarugi. Fantastyczne, pełne ekspresji i wakacyjnej radości ujęcia świetnie zaprezentują Wasz urlop przyjaciołom i rodzinie na komunikatorach i portalach społecznościowych. Wydrukowane w dużym formacie, dobrej jakości zdjęcia mogą być atrakcyjną ozdobą domu.

Niezwykle cenną pamiątką  będą fotograficzne wspomnienia, jeśli planujecie przeżycie na wyspie ważnej życiowej chwili, np. ślubu, podróży poślubnej, rocznicy, czy urodzin. Ponieważ szyjemy sardyńskie wakacje na miarę, kompleksowo, od A do Z, zorganizujemy Wam także profesjonalną sesję z fotografem. 

Sardynia oferuje zachwycające plenery, a sesja z fotografem to także świetna zabawa dla dzieci i młodzieży. Zachwycające, wspólne zdjęcia będą wspaniałym prezentem -niespodzianką dla ukochanej/ukochanego lub dobrą wspólną pamiątką dla grupy przyjaciół spędzających razem wakacje.

Zapraszamy na sesje w fantastycznych plenerach z pełną pasji i talentu polską fotografką! Ona sama najlepiej opowie o sobie i swojej miłości do Sardynii i obiektywu:

Mam na imię Monika, jestem fotografką. Kilka lat temu, zauroczona sardyńską przyrodą, postanowiłam tu zamieszkać. Zdobyłam tu duże doświadczenie w turystyce, co sprawiło, że bardzo dobrze znam Sardynię. Wciąż jednak odkrywam ją na nowo podczas swoich prywatnych podróży po wyspie.

W pewnym momencie przyszedł TEN czas – postawiłam wszystko na jedną kartę i zajęłam się swoją fotograficzną pasją zawodowo. Była to dla mnie przełomowa decyzja, dzięki której odnalazłam siebie na nowo.

Poznawanie świata poprzez podróże i fotografię to dwie rzeczy, które są nieodłączną, ogromną częścią mojego życia. Obecnie fotografuję na Sardynii, która jest teraz moim miejscem na ziemi – tutaj zapraszam Cię do pokazania siebie przed moim obiektywem!

Podczas sesji fotograficznych skupiam się na zatrzymaniu Waszych emocji, ukazania piękna miejsca, zachwytu nad niepowtarzalnością momentu. Chcę, by odbiorcy moich fotografii mogli zobaczyć coś więcej niż tylko ładny obrazek. Chcę, by poczuli choć ułamek magii, która jest uwieczniona w kadrze.

Nie znajdziesz tu sztuczności, idealności i retuszu bijącego po oczach. Pragnę pokazać prawdziwych ludzi, prawdziwych Was.

Zapoznaj się z moim portfolio i – mam nadzieję – do zobaczenia na Sardynii!

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.


  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego


   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony