Rezerwacje w najlepszych i renomowanych restauracjach oraz klubach

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Podczas pobytu na Sardynii zapewne zapragniecie choć raz spróbować wykwintnych śródziemnomorskich dań w jednej ze znanych, renomowanych restauracji, na Sardynii. Sporo z nich szczyci się gwiazdkami Michelin i długimi listami bywających tam sławnych osobistości. Pracują w nich mistrzowie sławni w świecie kuchni i gastronomii. Wasz prywatny concierge doradzi odpowiedni lokal lub klub, zarezerwuje stolik, miejsce, zorganizuje w razie potrzeby transfer, być może luksusową limuzyną, jeśli obiad lub kolacja wiąże się ze szczególną okazją.

Na długiej liście tych eleganckich i komfortowych miejsc są m.in. restauracje na Szmaragdowym Wybrzeżu, np. Pedrinelli, Pescatore, Fratti Rossi, Billionaire i Phi Beach Club. Oczywiście poza Costa Smeralda również jest wiele restauracji zadowalających gusta najbardziej wymagających koneserów kuchni i wina, np. Il Corsaro w Cagliari oraz Sa Cardiga e Su Schironi w pobliżu stolicy. Warta uwagi jest także ukryta w sercu wyspy Ristorante Su Gologone – urocza i bardzo artystyczna restauracja z gwiazdką Michelin.

Prócz restauracji, możecie wybrać się na wizytę i degustację w ekskluzywnej winnicy lub do klimatycznego gospodarstwa agroturystycznego. Wszelkich szczegółów organizacyjnych dopilnuje Wasz concierge – Wam pozostanie tylko poznawać wszystkimi zmysłami niezwykle zdrową i smaczną kuchnię sardyńską.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony