Integracyjne wyjazdy firmowe na Sardynii

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Wspólne przygody i przeżycia łączą najbardziej, a pozytywne emocje i piękne wspomnienia przywiązują nas do miejsc i grup dużo mocniej niż podpisy i dokumenty. Nagroda najlepiej motywuje.  Wiedzą o tym od dawna behawioryści oraz specjaliści od motywowania pracowników i mądrego zarządzania pracą grupy. Tak powstała idea coraz popularniejszych firmowych wyjazdów, które mają na celu nagrodzenie i zintegrowanie pracowników. Sardynia jest idealnym miejscem na taki wyjazd, a touroperator Wakacje na Sardynii to bardzo kreatywny twórca takich wypraw. Ponieważ wyjazd integracyjny musi pogodzić różne gusta uczestników, Sardynia, nazywana kontynentem w miniaturze, daje tutaj ogromne możliwości. Bajeczne plaże, na których jedno mogą leniwie plażować a inni aktywnie nurkować czy surfować oraz wspólne rejsy żaglowcem czy katamaranem wzdłuż bajkowego wybrzeża wyspy. Morska wyprawa z łowieniem ryb lub oglądanie delfinów – w zależności od preferencji i tego, jaka konkretna wspólna aktywność najlepiej zintegruje daną grupę. Wysokie i groźne góry, klimatyczne bezdroża, płaskowyże i kaniony, które możecie odwiedzać jeepami, kładami, na buggy czy enduro. Niezapomnianych przezyć dostarczy uczestnikom wyjazdu na przykład wycieczka jeepami do najgłebszego kanionu Europy – Su Gorropu. Noclegi w uroczych butikowych hotelach, lub klimatycznych agroturystykach, gdzie zapewne Wasza grupa będzie jedynymi gośćmi. Elegancki aperitif na plaży w modnym lokalu Phi Beach, zachody słońca w tym niezwykle modnym miejscu są na ekskluzywnej liście New York Times – najpiękniejszych zachodów słońca na świecie. Lub długie integracyjne biesiady pod rozgwieżdżonym niebem – idealnym i wielokrotnie sprawdzonym miejscem na takie niezapomniane wieczory jest dolina Lanaitho w najwyższych górach Sardynii. Niezwykłe i pełne majestatycznej przyrody oraz gościnnych ludzi miejsce, w którym jadały bardzo sławne osoby, np. Madonna czy Claudia Shiffer, podczas kręcenia filmów na Sardynii. Znajduje się tu farma naszego wielkiego przyjaciela Pasquale, który ugościł swoimi wyrobami i lokalnymi produktami już niejedną grupę z Polski. Po wspólnym biesiadowaniu u Pasquale nasi goście wracają zakochani w sardyńskiej kuchni i kulturze. Miejsc , w  których wasi pracownicy zakosztują autentycznej lokalnej kuchni jest zresztą wiele, np. agroturystyka Ludurru czy słynne Su Gologone.

Oczywiście program każdego wyjazdu jest szyty na miarę, odwiedzane miejsca i proponowane przygody umiejętnie dobierane do konkretnej grupy pracowników, a szczegóły organizacyjne pieczołowicie dopinane na ostatni guzik. Być może dla grona pracowników waszej firmy pięknym wspólnym przeżyciem będzie toru po winnicach szmaragdowego Wybrzeża i udział w warsztatach kulinarnych, na których okaże się, że szef nie całkiem radzi sobie z lepieniem pierogów, ale doskonale przejdzie następnego dnia najgłębszy kanion Europy Su Gorroppu. Być może damska ekipa firmy doskonale odnajdzie się w najmodniejszych kurortach Costa Smeralda lub podczas spływu kajakami, a męska poradzi sobie przy silnym wietrze na pokładzie katamaranu. Nie może oczywiście zabraknąć elementu zaskoczenia i niespodzianki, lepiej byśmy nie podawali tutaj zbyt wielu szczegółów… Cokolwiek wybierzecie z ogromu pięknych miejsc na Sardynii i z morza możliwości różnorakich przygód, my z przyjemnością przedstawimy Wam ich długą listę, pomożemy ułożyć plan, zaproponujemy noclegi w uroczych, sprawdzonych miejscach, dogramy transfery, zapewnimy asystę i polskich przewodników.

Gdzie kolejny wyjazd integracyjny Waszej firmy? – OCZYWIŚCIE NA SARDYNIĘ!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony