Na Sardynię po młodość i urodę

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Po powrocie z wakacyjnego wyjazdu często słyszymy komplementy – „pięknie wyglądasz, odmłodniałaś/eś , wyglądasz tak zdrowo!”. Jeśli celem wakacyjnych wojaży będzie Sardynia, możecie być pewni takich komentarzy. Ta wyspa znajduje się na krótkiej liście tzw. Niebieskich Stref – Blu Zone. Czyli rejonów naszego globu, w których mieszkańcy nie tylko swobodnie dożywają do lat stu i więcej, ale też do późnej starości pozostają sprawni, zdrowi, aktywni i zadowoleni z życia. Jednym słowem są młodsi od ich rówieśników w innych krajach. Dlaczego? Szczegółowe aspekty tego bardzo ciekawego zagadnienia chciałabym wyjaśnić na tym blogu innym razem, dziś natomiast skupić się na tym, co ta wyspa może zrobić na rzecz naszej skóry, urody, odmłodzenia i witalności. Przede wszystkim zjecie tutaj zdrowo, kupicie doskonałe bio produkty, dostarczycie ciału mnóstwa witamin i minerałów, zajadając się świeżymi lokalnymi owocami, warzywami, rybami i owocami morza. Zapewniona codzienna porcja słońca wpłynie na Wasze samopoczucie, doda optymizmu i uśmiechu. Świeże, czyste powietrze, dużo ruchu, kontakt z wodą morską, chodzenie na bosaka po piasku, dużo wolnego czasu i psychiczny luz…

Darami Sardynii i tajemnicą długiej młodości jej mieszkańców zaczyna interesować się cały świat. Firma Chanel postanowiła skorzystać z mądrości stuletnich  Sardyńczyków i z naturalnych darów tej wyspy. W najnowszej serii kosmetyków przeciwzmarszczkowych Chanel wykorzystano magiczną moc drzemiącą w  sardyńskich oliwkach. Motto pomysłu firma przedstawia tak – „ Z JEDNEJ Z NIEBIESKICH STREF, W KTÓREJ LUDZIE ŻYJĄ LEPIEJ I DŁUŻEJ, ZNALEŻLIŚMY  NAJLEPSZE SKŁADNIKI NA PRODUKT, KTÓRY PRZECIWDZIAŁA STARZENIU. Na Sardynii pomysł tej znanej marki kosmetycznej spotkał się z entuzjastycznym  przyjęciem. Sardyńczycy chętnie podzielą się swoimi tajemnicami młodości, promując przy tym swoją piękna wyspę na całym świecie.

Podczas Waszych wakacji na Sardynii możecie na wiele sposobów zadbać o urodę. Samo przebywanie w tak czystym ekologicznie i zdrowym kulinarnie  środowisku przyniesie oczywiste efekty. Prócz tego w każdym rejonie wyspy znajdziecie doskonale wyposażone Spa i centra welness, często korzystające właśnie z lokalnych naturalnych produktów i dobrodziejstw wody morskiej. Sardynia ma swoją lokalną świetną markę kosmetyczną – Soha Sardinia , która prócz świetnych kosmetyków tworzonych na bazie winogron, cytryn oraz koralowca, wytwarza także przepiękną tradycyjną sardyńską biżuterię wykonywana techniką złotniczą tzw. filigranu. Jeśli chcecie powrócić z Sardynii odmienni także zapachowo, znajdziecie na wyspie dobre perfumy lokalnej marki – Acqua di Sardegna.

Jeśli więc za cel wakacyjnej podróży obraliście Sardynię, koniecznie zróbcie zdjęcie „przed” i „po”, aby móc po powrocie zobaczyć efekty działania tej magicznej wyspy!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony