Najcenniejsze pamiątki z Sardynii – wasze zdjęcia

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Z Sardynii warto przywieźć kilka pamiątek i podarunków dla najbliższych. Mogą to być lokalne wina, nalewki, słodycze, kawałek aromatycznego owczego sera czy  słoik wspaniałego eukaliptusowego miodu. Piękną i oryginalną ozdobą mieszkania i zarazem wspomnieniem pięknych wakacji będzie także cos z sardyńskiego rękodzieła i rzemiosła – sugestywna drewniana maska z dzikiego rejonu Barbagia, kunsztownie tkany dywanik z Oristano czy pleciony z liści plamy oryginalny kosz z Castelsardo. Urody i wdzięku powracającym z wakacji paniom nada np. alghierska biżuteria z koralowca czy misterna złota biżuteria filigranowa zakupiona na Szmaragdowym Wybrzeżu. Świetnym pomysłem i wzruszającą pamiątką  na długie lata będzie także Wasze zdjęcie wykonane na jednej z najpiękniejszych plaż basenu Morza Śródziemnego, a takich na Sardynii nie brakuje… W czasie Waszych wymarzonych wakacji na Sardynii możecie zamówić profesjonalną sesję na plaży lub w innym urokliwym miejscu. Zdolny i doświadczony fotograf, być może także polskojęzyczny, utrwali najpiękniejsze chwile i najradośniejszy uśmiech na twarzy Waszych dzieci, ukochanego, przyjaciela. Możecie także sprawić w ten sposób ukochanej, przyjacielowi niespodziankę, której na pewno nigdy nie zapomni!  

Jeśli sami lubicie fotografować, Sardynia jest dla Was idealnym miejscem na wakacje – możecie tutaj połączyć wypoczynek z fotograficzną pasją – w każdym rejonie wyspy znajdziecie miejsca pełne cudów przyrody, rozległych krajobrazów, widoki łączące góry z morzem, romantyczne klify, stawy pełne różowych flamingów, miejsca zagubione w czasie … Mam kilka pięknych zdjęć i jestem do nich bardzo przywiązana – przypominają mi najcudowniejsze chwile, które spędziłam na tej wyspie i nie pozwalają zapomnieć o tym wszystkim, co mnie w Sardynii zachwyca i zadziwia – nieopisane piękno krajobrazu, krystaliczny szmaragd morza i jego szczególne lśnienie w popołudniowym słońcu, dzika, wciąż nie zniszczona przez człowieka, przyroda, architektura pełnych autentyczności miasteczek i wiosek. Warto więc, planując wakacje na Sardynii, zamówić dla swojej rodziny  tzw. „fotoshooting”, czyli wakacyjną sesję fotograficzną i powrócić do kraju z przepiękną pamiątką – utrwalonymi na zawsze fragmentami wymarzonych sardyńskich wakacji.

W galerii pod artykułem możecie obejrzec piękne zdjęcia z 2 takich sesji, jedne – autorstwa Oli i Pawła z www.perfectsensestudio.pl  oraz drugie – autorstwa zdolnej młodej fotografki mieszkającej na Sardynii – Eweliny. 

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony