Piszą o nas
Sardynia.. 24h / 7dni w tygodniu info@wakacjenasardynii.pl

Bajkowy dom - Oliena

Włochy / Sardynia / Barbagia - dzika Sardynia

Wspaniały dom który z pewnością podbije serca gości. Położony jest tuż przy miasteczku Oliena z panoramą na góry Gennargentu, 3 minuty autem od centrum miasta i pół godziny drogi do Cala Gonone i na plaże zatoki Orosei.

Doskonałe miejsce dla osób lubiących mieszankę gór i morza, miłośnicy pięknych widoków na pewno się tu odnajdą.

Dom przypomina wyglądem bardziej rezydencję, składa się z kilku budynków, w jednym znajdziemy 4-osobowe mieszkanie, w drugim mieszkanie 2-osobowe, w trzecim pojedynczy pokój z łazienką dla 2 osób. Poza tym na dużym dziedzińcu znajdziemy mini bar, sprzęt potrzebny do zrobienia dyskoteki, oświetlenie, wielki basen, zewnętrzny prysznic, dodatkowa kuchnia ogrodowa, pawilon ogrodowy z wanną z hydromasażem, gaj oliwny z miejscami do siedzenia – idealne miejsce na urządzenie hucznej zabawy i wypoczynku.

Można cieszyć się tu wolnością i prywatnością, nie spotkamy tu bowiem żadnych sąsiadów. We wszystkich pomieszczeniach czuć tutaj zamiłowanie do rękodzieła, sztuki i odnawiania staroci.

Dom posiada niesamowitą atmosferę a jego okolice i uczucie wolności i prywatności czyni go jednym z najlepszych miejsc, w którym można spędzić wakacje na Sardynii.

Cena podawana jest przez właściciela domu Antonia i zależy od terminu oraz ilości i rodzaju osób.

partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner

Piszą o nas

 

National Geographic:

Czy wystarczy wyjechać na gorącą wyspę, by czuć się jak na wiecznych wakacjach? Opowiada Polka, która od 16 lat żyje na Sardynii

czytaj więcej

Cessanis

Wywróciła swoje życie do góry nogami i wyjechała z Polski na Sardynię

czytaj więcej

Wakacje-Sardynia Blog

W tym dziale bloga oddaję głos mojej wieloletniej przyjaciółce, Monice Szredel - naszej rodaczce mieszkającej od wielu lat na Sardynii. Miałam ogromna, i dla mnie niebywale egzotyczną, możliwość poznania z Moniką miejsc na Sardynii, które skromna blogerka może znać tylko ze słyszenia...

czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
Napisz do nas lub zadzwoń!

info@wakacjenasardynii.pl

PL +48 517 417 659
IT +393314126886

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 20.00.

Płatności zabezpieczają
przelewy

Formularz kontaktowy