Nowość Wakacje na Sardynii 2024 - rejsy katamaranem po Archipelagu Sardynii i Korsyki ze zwiedzaniem Bonifacio 

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Szmaragd rozciągający się po horyzont gdziekolwiek nie spojrzycie, elegancka i nowoczesna łódź z przemiłym, sardyńskim kapitanem na pokładzie oraz wysepki pokryte śródziemnomorską naturą – oto przepis na niezapomnianą przygodę.

Rejsy katamaranem po wodach Sardynii od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem naszych gości. Często słyszymy, że właśnie ta morska wyprawa stanowi Wasze najpiękniejsze wspomnienie po powrocie z Sardynii.

Taki rejs to kameralne, luksusowe doświadczenie – na łodzi mieści się maksymalnie 12 osób, zostaniecie zaopatrzeni w sprzęt do snorkelingu, dzięki któremu poznacie tajemnice podwodnego świata Sardynii, a w trakcie całej wyprawy towarzyszyć Wam będzie charyzmatyczna załoga i przemiła atmosfera.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam coraz lepiej wyczuwać Wasze potrzeby, dlatego w sezonie 2024 poszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje unikalnych rejsów katamaranem! Przeczytajcie o czterech rejsach katamaranem po północnym wybrzeżu wyspy, które zapadną Wam w pamięć na długie lata.

REJS KATAMARANEM PO ARCHIPELAGU LA MADDALENA

Jedną z ulubionych atrakcji naszych gości jest całodniowy rejs po zjawiskowych wysepkach Archipelagu La Maddalena. Taka przygoda pozwala odkryć dzikie, ukryte plaże i zjawiskowe zatoczki. Dzięki profesjonalnej załodze dowiecie się więcej na temat lokalnej flory i fauny, a to wszystko na pokładzie wygodnego katamaranu.

Zostanie Wam również podany lunch na bazie morskich produktów! Wyprawa obejmuje kilka przystanków podczas, których zejdziecie z pokładu i doświadczycie rzeczywistego piękna Archipelagu. To wyjątkowa oferta, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które po powrocie dzielą się z nami takimi wrażeniami:

“…dzieciaki do tej pory przeżywają rejs, a już dawno jesteśmy w Polsce! Niesamowite doświadczenie, na pewno powtórzymy.”

“Skoki do wody z pokładu prosto do morza to coś nie do opisania. A kapitan Gabriele to super człowiek!”

“Zaryzykowaliśmy rejs z dziećmi i nie żałujemy, to był super pomysł…”

REJS DO BONIFACIO NA KORSYCE I FRANCUSKIE WYSEPKI

To jedna z nowych atrakcji, które czekają na Was w sezonie 2024. Rejs katamaranem typu speedy boat z kapitanem Gabriele. Wyprawę rozpoczynamy z samego rana i ruszamy w stronę francuskiej Korsyki, to tylko 14 kilometrów od wybrzeża Sardynii! U celu zanurzycie się w historii i kulturze miasta Bonifacio

dzięki polskojęzycznej przewodniczce, która zdradzi Wam każdy sekret tego miejsca. W Bonifacio czeka Was również lunch w eleganckiej, często rekomendowanej restauracji. Następnie wracamy na pokład i płyniemy w stronę wysepek Korsyki.

Pierwszym przystankiem będzie wyspa Isola Piana, tutaj czas zwalnia i pozwala na spokojne odkrywanie tego magicznego miejsca. Kolejny punkt to wyspa Lavezzi, gdzie spędzicie kolejne wyjątkowe chwile. To właśnie na Lavezzi podamy Wam sardyński aperitif – kieliszek prosecco lub białego wina mineralnego Vermentino. Smaku dopełnią przystawki złożone z sardyńskich, ekologicznych produktów takich jak sery, wędliny i owoce prosto z sadów. Przekonani? Zapraszamy na tę niesamowitą, całodzienną przygodę!

ŚRÓDZIEMNOMORSKI MIX – WYSEPKI SARDYNII I KORSYKI

Kolejną nowością w nasze ofercie jest rejs na najpiękniejsze wyspy francuskiej Korsyki oraz sardyńskiego archipelagu La Maddalena. To wyjątkowe przeżycie, na żadnym innym rejsie nie doświadczycie uroku aż dwóch śródziemnomorskich krajów. La Maddalena to skupisko kilkudziesięciu wysepek rozsianych po turkusowych wodach Sardynii, w trakcie rejsu zobaczycie te najbardziej zachwycające.

Biorąc pod uwagę, że Korsyka to bardzo bliska sąsiadka Sardynii, bez pośpiechu zdążycie zobaczyć również jej malownicze wyspy.

Cały rejs spędzicie pod opieką profesjonalnej załogi, która na pokładzie katamaranu poda Wam obiad złożony z najlepszych, lokalnych produktów. Zapraszamy do udziału w tej podróży, gdzie luksus morskiego rejsu łączy się z niezwykłymi smakami i widokami śródziemnomorskiego raju.

NA MORZU PRZY ZACHODZIE SŁOŃCA

Wieczorny rejs nowoczesnym katamaranem przy zachodzie słońca brzmi dobrze? A co, jeśli powiemy Wam, że odbędzie się po najpiękniejszym archipelagu Sardynii, a na pokładzie zostanie Wam podany aperitif dla zaostrzenia apetytu na bajkowe widoki?

Właśnie to proponujemy na sezon 2024!

Usiądźcie wygodnie, rozkoszujcie się zachodzącym słońcem i nie przejmujcie organizacją – nasz doświadczony zespół zajmie się, każdym detalem.

Rejs rozpoczyna się późnym popołudniem, dzięki temu podczas zachodu słońca będziecie już daleko, daleko od brzegu. Zbliżające się ku horyzontowi słońce to widok zupełnie inny na pełnym morzu niż na lądzie! Dodatkowo, dzięki późniejszej godzinie, nie musicie przejmować się wysokimi temperaturami.

Podczas tego malowniczego rejsu po plątaninie wysepek doświadczycie jednego z najpiękniejszych zachodów słońca na świecie odbijającego się w turkusie wody otaczającej Was z każdej strony. Gwarantujemy, że zyskacie w ten sposób niepowtarzalną perspektywę na piękno Sardynii!

W celu otrzymania szczegółowych informacji i spersonalizowanej oferty skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony