O nas - zespół wakacje na Sardynii - z miłości do włoskiej wyspy

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Nasi goście często pytają o nasze historie – jak znalazłyśmy się na wyspie, jakie były początki powstawania naszego biura, co nas zafascynowało w Sardynii. Uważamy, że to ludzie – Wy – nasi goście i Sardyńczycy są tu kwintesencją. Chcemy przybliżyć kulturę tej wyspy Polakom i na odwrót, bo wielu naszych sardyńskich współpracowników i przyjaciół jest zachwyconych polską otwartością i chęcią odkrywania ich tradycji. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym zespołem, który z troską i dbałością o każdy szczegół zaplanuje dla Ciebie wspaniałe wakacje na Sardynii!

MONIKA ANNA SZREDEL

Dyrektor i właściciel biura podróży Travel per Te, organizującego wakacje na Sardynii, doświadczona specjalistka w zakresie „wakacji szytych na miarę”. Polka od 20 lat mieszkająca na Sardynii. Skończyła wyróżnieniem studia na uniwersytecie w Sassari na Sardynii na kierunku Ekonomia i Management Turystyki. 

Swoją karierę w obsłudze zamożnego klienta rozpoczęła pracując na prywatnym lotnisku Jet General Avviation Olbia. Tam również miała przyjemność poznać znaczące osobistości i firmy ze świata polskiego biznesu. Następnie pracowała dla hoteli luksusowych Starwood Hotels & Resorts, a także w różnych cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach na terenie Szmaragdowego Wybrzeża.

Hobby: sport, fotografia, podróże, nauka języków (sama mówi w 5 językach)

Motto: PASJA RODZI PROFESJONALIZM

Uzyskała również patent licencjonowanego przewodnika po Sardynii i rozpoczęła pracę w tym zakresie. Przez 3 lata pracowała dla włoskiego biura podróży Wonderful Sardynia, specjalizującego się w rezerwacji ekskluzywnych hoteli online.  

Pozwoliło jej to na zdobycie tytułu dyrektora biura podróży, co przyczyniło się do rozpoczęcia przygody z Wakacjami na Sardynii. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi przygotować ofertę wakacyjną dla każdego.

Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką Elisą oraz nieustannie podróżować po samej Sardynii. Wychodzi z założenia, że na tej wyspie zawsze jest coś nowego do odkrycia i nigdy się tym nie znudzi. Dzięki tej pasji zna całą Sardynię, a jej liczni partnerzy biznesowi to znajomi i przyjaciele, będący rdzennymi Sardyńczykami. 

JULIA BUDZIŃSKA

Specjalistka w zakresie „wakacji szytych na miarę„. Polka mieszkająca od 17 lat na Sardynii. 

W 2020 roku, po ukończeniu liceum językowego, rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Sassari na Sardynii na Kierunku Kultura i Mediacja Językowa. 

Swoją karierę w branży turystycznej rozpoczęła już w okresie licealnym i kontynuowała ją podczas studiów. Pracowała w ośrodkach wypoczynkowych na Szmaragdowym Wybrzeżu, w branży luksusowej turystyki, gdzie zajmowała się obsługą oraz prowadzeniem jachtów w Porto Cervo. Przez 3 lata pracowała na lotnisku w Olbii na stanowisku front office oraz obsługa klienta, gdzie zajmowała się wynajmem aut.

Prywatnie uwielbia podróże. Odwiedziła wiele miejsc, również tych azjatyckich. Jej największym zawodowym marzeniem jest praca w branży turystycznej, która pozwoli jej zbliżyć do siebie dwa ukochane miejsca – Polskę i Sardynię.

MAŁGORZATA ŁASTOWSKA

Absolwentka politologii na UAM oraz na Uniwersytecie w Sassari, magister zarządzania biznesem na POU w Warszawie. Mieszka i pracuje od 14 lat w Alghero. Miłość do Sardynii, której odkrywanie uważa za nieskończoną podróż przez szlaki morskie i górskie, skierowała jej karierę w stronę turystyki.

Jest przewodnikiem górskim, ale jej specjalizacja pozwala również na organizowanie wypraw rowerami, kajakami czy na desce stand up padle. Natomiast zainteresowanie do nauk politycznych odzwierciedla się w opowieściach o problematyce i historii Sardynii i Korsyki, która wcale nie jest banalna. Mówi w trzech językach.

Interesuje się tworzeniem projektów oraz problemami w biznesie. Uwielbia książki, interesuje się kosmosem oraz sportem w różnych postaciach pod warunkiem, że wykonywany jest w pięknym otoczeniu.

ANNA HYŻA

Licencjonowany przewodnik turystyczny po Sardynii. Mieszka w Quartucciu, miasteczku położonym przy stolicy wyspy Sardynii. Jej przygoda na wyspie rozpoczyna się w roku 2003 kiedy to przypłynęła na Sardynię jako przewodniczka grup niemieckich i trwa do dzisiaj.

W roku 1995 ukończyła wydział ekonomii na Uniwersytecie Opolskim. Po studiach pracowała w branży przemysłowej i hotelarskiej. Swoje umiejętności językowe rozwijała w Goethe Institiut w Goettingen i Liden&Denz w Moskwie.  

Ze względu na znajomość języka polskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego przez cały czas (2003-2021) pracuje jako przewodnik dla grup i osób indywidualnych z różnych krajów jak również współpracuje z wieloma firmami.

W latach 2004-2005 pracownik biura firmy Check Point Travelbus w Hotelu Tanka Village Resort. Zakres obowiązków obejmuje: asystę klientów, organizację transferów, sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych, wynajem aut. W roku 2006 jest odpowiedzialna za Check Point Travelbus na Lotnisku Elmas w Cagliari, gdzie jest odpowiedzialna za kontrolę i zarządzanie transferami. Problem solver. Przez dwa lata pracowała dla firmy Travel Bus w Uta, gdzie zajmowała się public relaciotions z operatorami turystycznymi za granicą, organizacją transferów, sporządzaniem ofert i cenników, wynajem aut. Przez dwa lata zatrudniona w Biurze podróży Maremania srl w Quartucciu,w której również zajmuje się public relations z operatorami turystycznymi za granicą, organizacją transferów, sporządzaniem ofert i cenników. W latach 2011-2013 pracownik biura podróży F.A. Travel srl w Cagliari, dla którego pełni również funkcję Rezydenta dla Operatorów Turystycznych Niemieckich Thomas Cook i Neckermann Reisen. W roku 2014 podejmuje decyzję o założeniu własnej firmy.

Jej doświadczenia jako przewodnik, rezydent, pracownik biura podróży są niezastąpione dla zorganizowania niepowtarzalnej przygody na wyspie.

Motto: Czasem trzeba obejrzeć się za siebie, by zrozumieć to, co niesie przyszłość. (Yvonne Woon)

O sobie mówi niewiele, jednak kiedy opowiada o Sardynii czy też obserwując ją w rozmowie z Sardyńczykami ma się wrażenie, że jest u siebie.

MONIKA ANNA BARAN

Fotografka, copywriterka, content creator w social mediach.

Absolwentka Dietetyki na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Europeistyki na Politechnice Rzeszowskiej. Podczas studiów aktywna działaczka w organizacjach pozarządowych, przez 2 lata sprawowała funkcję Prezesa Zarządu jednej z nich.

Zaraz po studiach, 5 lat temu, postanowiła związać swoje życie z podróżami i włoskimi wyspami. Pierwszą z nich była Sycylia, gdzie pracowała w organizacji pozarządowej działającej na rzecz migrantów.

Po przeprowadzce na Sardynię pracowała w organizacji resocjalizacyjnej dla byłych więźniów, następnie rozpoczęła pracę w naszym biurze podróży. Dzięki pasji do odkrywania nowych miejsc szybko posiadła dużą wiedzę na temat Sardynii, zajmowała się przygotowywaniem ofert „szytych na miarę” dla klienta indywidualnego, koordynowaniem pobytów, prowadzeniem grup wycieczkowych oraz copywritingiem.

W międzyczasie rozwijała swoją główną pasję jaką jest fotografia oraz kreowanie contentu na social media w oparciu o aspekt wizualny. Po 2 latach postanowiła założyć własną firmę fotograficzno-copywriterską, pozostając jednak w ścisłej współpracy z naszym biurem podróży.

Prywatnie jest pasjonatką świata podwodnego, łączy nurkowanie z fotografią podwodną. Uwielbia wspinaczkę na via ferratach, adrenalinę i samotne wyprawy trekkingowe. Jest mocno związana ze światem przyrody i zwierząt.

ALICJA STOLARCZYK

Blogerka podróżnicza, autorka przewodników po Sardynii.

Absolwentka Wyższej szkoły Pedagogiki Specjalnej na kierunku oligofrenopedagogika oraz studiów podyplomowych z arteterapii, 17 lat pracowała jako nauczycielka w szkole specjalnej. Jednak pasja do Sardynii zmieniła kompletnie jej ścieżkę zawodową. 

Trafiła na Sardynię po raz pierwszy w 2010 roku i odtąd wraca, kiedy to tylko możliwe, spędza na wyspie sporą część roku. Jej przygody na wyspie można obejrzeć na kanale YouTube Alicja na Sardynii. W naszym biurze zajmuje się „pracą w terenie”, poznaje nowe miejsca i ludzi, eksploruje najdziksze, nieznane zakątki wyspy, opowiada o możliwościach odkrywania Sardynii z naszym biurem na firmowym blogu.

Motto: „Kiedyś” to choroba, która każe zabrać wszystkie twoje marzenia do grobu. Więc spełniaj marzenia!

Hobby: Odkrywanie Sardynii, indianistyka, survival, rękodzieło.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony