Ślub humanistyczny na Sardynii - dokładnie taki, o jakim marzysz

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Ach, ileż formalności i urzędowych reguł czeka zakochanych, chcących powiedzieć sobie TAK za granicą! Wielu nowożeńców rezygnuje z tego powodu z realizacji pięknego marzenia, aby zadeklarować swoją chęć przeżycia reszty życia z tą jedyną osobą w wybranym przez siebie, cudownym miejscu. Na rajskiej plaży, na pokładzie żaglowca, na szczycie góry, w autentycznym sardyńskim gospodarstwie wśród przyjaznych lokalsów, o zachodzie lub wschodzie słońca.

Mamy dla Was dobre wieści – dzięki coraz popularniejszej formule tzw. ślubu humanistycznego, możecie przeżyć najpiękniejszy dzień życia gdziekolwiek zapragniecie. Jeśli marzycie o bajecznej ceremonii ślubnej na Sardynii, polecamy nasze usługi w tym zakresie.

ŚLUB HUMANISTYCZNY – CO TO JEST?

Zwany także ślubem osobistym, ślub humanistyczny to nieformalna ceremonia zaślubin, którą możecie zorganizować gdziekolwiek na świecie i z dowolnym scenariuszem. Nie niesie za sobą skutków prawnych, ale często para młoda bierze także ślub cywilny w kraju, tylko w obecności świadków. Dzięki temu zawarcie związku może mieć wymarzony przez Was charakter, ale być połączone z klasycznie rozumianą instytucją małżeństwa. Może być jednak także wzruszającą i pięknie oprawioną ceremonią dla par, które z różnych powodów nie mogą wziąć “normalnego ślubu”. Prócz pary młodej, trzecią najważniejszą postacią jest tutaj mistrz ceremonii, zwany celebransem. Zadba on o to, by Wasz ślub był dokładnie taki, jakiego pragniecie.

ŚLUB HUMANISTYCZNY Z BIUREM WAKACJE NA SARDYNII

Sardynia to jedno z najbardziej urokliwych miejsc świata na powiedzenie TAK ukochanej osobie. Nasze biuro podróży ma duże doświadczenie w organizacji ślubów oraz romantycznych pobytów, ślubów, np. podróży poślubnych lub z okazji rocznicy ślubu. Z przyjemnością poprowadzimy dla Was przygotowania do humanistycznych zaślubin!

ŚLUB NA RAJSKIEJ PLAŻY

Romantyczny ślub na cudownej plaży to marzenie większości par młodych. Dzięki naszej doskonałej znajomości wyspy, doradzimy Wam najcudowniejszą z plaż. Może będzie to otoczona lagunami pełnymi flamingów, długa, piaszczysta plaża Poetto w Cagliarii. Wtedy sesja zdjęciowa nowożeńców może odbyć się na klimatycznych uliczkach Castello, starego miasta sardyńskiej stolicy. Może będzie to któraś z bardzo “karaibskich” plaż w rejonie Olbii. Tym bardziej, że od czerwca tego roku można na tych plażach urządzić legalny ślub cywilny, bez ponownego dopełniania formalności w urzędzie. Wymarzoną scenerię zapewnią także takie plaże, jak Porto Taverna z unikatowym widokiem na wyspę Tavolara, rajska plaża Punta Baja na Szmaragdowym Wybrzeżu. Świetnym nadmorskim miasteczkiem na udaną ślubną imprezę, jak i ceremonię na pięknej plaży jest Golfo Aranci. Sardynia ma kilkaset niezwykle urokliwych plaż, najtrudniejszą decyzją podczas planowania ślubu humanistycznego może okazać się wybór tej jedynej! Oto nasza oferta ślubu na plaży Szmaragdowego Wybrzeża – ŚLUB JAK Z BAJKI NA COSTA SMERALDA.

ŚLUB NA ZAGUBIONEJ NA KOŃCU ŚWIATA WYSEPCE

Sardynia to spora, egzotyczna wyspa, ale wokół niej na szmaragdowym morzu natura rozrzuciła dziesiątki mniejszych wysepek. Możecie powiedzieć sobie TAK na jednej z nich. Tavolara, zwana wyspą-górą, której skalne ściany wyrastają z krystalicznego morza. Isola San Pietro z jednym z najbardziej urokliwych sardyńskich miasteczek – Carloforte. Na humanistyczny ślub idealnym miejscem będzie także jedna z dziewiczych, bezludnych wysepek archipelagu La Maddalena. Ślub na malutkiej wyspie na końcu świata, ach, klimaty jak z uroczej komedii Mamma Mia! Oto jedna z naszych ofert ślubu na wysepce – ŚLUB W NAJNIEJSZYM KRÓLESTWIE ŚWIATA – WYSPA TAVOLARA.

ŚLUB WYSOKO W SARDYŃSKICH GÓRACH

Jeśli kochacie góry, zorganizujemy Wam niezapomnianą ślubną ceremonię z widokiem na potężne skalne szczyty Gennargentu czy Supramonte. W tych drugich uda się połączyć panoramę gór z widokiem lśniącego w słońcu turkusowego morza. Część uroczystości może się w tym scenariuszu toczyć w klimatycznym sardyńskim gospodarstwie, autentyczna lokalna kuchnia, doskonałe wina, sardyńscy gospodarze i świetna zabawa w stylu krainy Barbagia. To ukryta w wysokich górach historyczna kraina słynąca z najlepszej kuchni i bardzo rdzennej kultury. Słynąca także z długowieczności, toteż toasty “sto lat” brzmią tu bardzo realnie. Oto jedna z naszych ofert ślubu w górskiej okolicy – ŚLUB W SARDYŃSKIEJ KRAINIE DŁUGOWIECZNOŚCI.

ŚLUB NA POKŁADZIE KATAMARANU LUB ŻAGLOWCA

Można i tak! W niewielkim gronie, przy szumie i kołysaniu fal, być może z podziwianym podczas ceremonii zachodem słońca. Wyobraźcie sobie pokład udekorowany romantycznymi lampionami i girlandami kwiatów, parę młodych odpływającą na miejsce zaślubin klimatyczną rybacką barką, ucztę z ryb i owoców morza na pokładzie. Formuła ślubu humanistycznego pozwoli Wam puścić wodze fantazji i wykreować cudowny ślub nieograniczony urzędowymi formalnościami.

Nasze biuro podroży z radością podejmie się organizacji dla Was ślubu humanistycznego, zadbamy o każdy aspekt przedsięwzięcia – podróż, noclegi, wymarzona ceremonia, pobyt gości, a nawet podróż poślubna.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy wypełnienie formularza lub kontakt z biurem

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony