Wakacje na Sardynii z psem - beztroska podróż promem Grimaldi

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Wybierasz się na sardyńskie wakacje z psem lub kotem? Zapewne zdecydujesz się na podróż własnym autem i przeprawę promową z kontynentu na wyspę. W obecnych, specyficznych dla turystyki, czasach, jest więcej argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem. Odwoływane lub przesuwane loty zachęcają coraz większą liczbę polskich rodzin do podróży własnym autem na Sardynię. Po drodze przez “włoski but” Wy i Wasz pies możecie odwiedzić ciekawe miejsca w Alpach, Toskanii czy Ligurii, to ciekawy, dodatkowy element wakacji na Sardynii.

Jeden z najczęściej wybieranych przewoźników promowych, Grimaldi Lines, poinformował nas właśnie o nowych zasadach dla pasażerów podróżujących z psem lub kotem. Dotąd tylko część kabin na promie była przeznaczona dla podróżnych ze zwierzętami. Obecnie wszystkie kabiny maja statut tzw. pets friendly, czyli są dostosowane do przewozu czworonożnych turystów. Zniknęły z nich dywany, zmieniono rodzaj nakrycia łóżek. Oczywiście prócz kabin, istnieją inne możliwości odbycia podróży promowej. Możecie płynąć w opcji z fotelami lub najtańszej opcji “pokład”. 6-8 godzinny rejs wielkim promem będzie zdecydowanie mniej stresową sytuacją dla waszego pupila, jeśli spędzi go z Wami w kabinie. Kupując bilet na prom właściciele psów i kotów są proszeni o zakup zestawu welcome pet on board, który znajdziecie w zakładce “usługi” na stronie przewoźnika.

Ujednolicono także opłatę dla zwierząt za udział w rejsie. Zróżnicowana wcześniej ze względu na wielkość psa, obecnie wynosi 30,00 euro za każdego czworonoga. Na Sardynię dotrzecie promami różnych przewoźników –  CorsicaSardinia Ferries, Grimaldi Lines, Moby, Tirrenia, GNV. Możecie płynąć z Livorno, Piombino, Genui, Civitavecchia i dopłynąć do Olbii, Golfo Aranci, Cagliari lub Porto Torres. Możecie także przybyć na Sardynię promem z Korsyki jeśli marzy Wam się połączenie na wakacje tych dwóch wysp.

Nasze biuro podróży oferuje bardzo korzystne propozycje połączeń promowych. Dzięki stałej współpracy z liniami promowymi dysponujemy specjalnymi taryfami Sardegna Flat Special. Są to niezwykle atrakcyjne rozwiązania cenowe dla pojedynczych podróżników, rodzin jak i grup.

Szyjąc dla Was i Waszych psów sardyńskie wakacje na miarę, zadbamy o wszelkie szczegóły. Otrzymacie pełen zestaw niezbędnych informacji – psie plaże, wymagane w podróży dokumenty, opieka weterynaryjna na miejscu, dodatkowe opłaty za pobyt psa. Część członków naszego zespołu to zakochani w swoich czworonogach  właściciele psów, więc Wasze potrzeby są nam bliskie i zrozumiałe.

Jeśli po raz pierwszy pokonacie trasę autem na Sardynię z Polski lub innego europejskiego kraju, chętnie doradzimy w zaplanowaniu podróży, przy wyborze trasy, przystanków po drodze.
Z naszą pomocą zarezerwujecie sprawdzone miejsca noclegowe, dopasowane do potrzeb Waszych i waszego psa. Tutaj znajdziecie aktualną listę hoteli, willi i apartamentów dog friends.

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy wypełnienie formularza lub kontakt z biurem

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony