Wakacje z padlem na Sardynii - aktywny wypoczynek na wyspie

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Nasza oferta na sezon 2024 to znacznie więcej niż złoty piasek, szum fal, eleganckie wnętrza i lokalna kuchnia. Coraz więcej gości poszukuje aktywnego wypoczynku, a my wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom!

Jednym z najnowszych trendów w sporcie jest Padel – gra rakietowa, która w Hiszpanii, USA czy Kanadzie zdobywa popularność już od kilku dobrych lat. W 2024 zapraszamy do okrycia tej dyscypliny w otoczeniu niezwykłej natury Sardynii. Nasza drużyna ekspertów zajmie się organizacją każdego detalu!

Padel to dynamiczny sport, często ujmowany jako unikatowe połączenie tenisa i squasha. Gra odbywa się na zamkniętych kortach otoczonych siatką, a zasady są na tyle proste, że podstawy gry opanujecie już w kilka minut.

Co czyni padel wyjątkowym? To świetny wybór dla gości w każdym wieku i o różnych poziomach zaawansowania. Gra przeznaczona jest dla dwóch par, co oznacza, że na korcie znajdują się jednocześnie cztery osoby. Taka podwójna forma sprawia, że gra nabiera elementów taktyki i współpracy – świetny sposób na spędzenie czasu w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Odkrywając grę w padel zanurzycie się w świat zdrowej rywalizacji połączonej z przyjemnością spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje hoteli i apartamentów, które cechują się nie tylko pięknymi wnętrzami komfortowym zakwaterowaniem, ale również dostępem do profesjonalnych kortów padla!

W celu otrzymania szczegółowych informacji i spersonalizowanej oferty skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony