Pobyty rehabilitacyjne i lecznicze na Sardynii z naszym biurem podróży

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Nasze biuro to ekspert w dziedzinie szycia na miarę pobytu na Sardynii. Zorganizujemy ślubna Sardynii podróż poślubną, firmowy wyjazd integracyjny czy objazdówkę motocyklową. Nie straszne nam turnusy z jogą czy zgrupowania klubów sportowych, organizujemy także pobyty dla singli. Sardynia to kraina zdrowia i długowieczności


W naszej bogatej ofercie różnorodnych wyjazdów tematycznych pojawiła się nowość – pobyty rehabilitacyjne. Coraz częściej szyjemy na miarę, od A do Z wyjazdy indywidualne w celu podratowania zdrowia, rekonwalescencji po zabiegach, rehabilitacji pooperacyjnej czy pourazowej. Znamy wyspę jak własną kieszeń i możemy zaproponować odpowiedni ośrodek, centrum rehabilitacyjne, hotel z centrum Spa i wellness lub centrum termalne.

Jadąc lub lecąc na zorganizowany z naszym biurem podróży pobyt leczniczy, nie martwicie się o podróż, wymagane dokumenty, aktualną sytuację związaną z obostrzeniami i kolorami stref. Aktualne i rzetelne informacje w obecnej sytuacji na świecie to jedne z najistotniejszych kwestii dla turysty i podróżnika. Nasi goście otrzymają od nas pakiet szczegółowych informacji – czy i jakie obowiązkowe rejestracje podróżne należy wypełnić oraz jak, krok po kroku to zrobić, jakie dokumenty wypełnić. Doradzimy w kwestii wynajmu auta lub zorganizujemy transfery.

Zorganizujemy pobyt z właściwymi zabiegami w hotelach i ośrodkach akredytowanych przez włoska służbę zdrowia, będzie więc możliwe otrzymanie zwrotu wydatków z funduszu zdrowia dla osób chorujących na dane schorzenie. Polecamy szczególnie nowoczesne i komfortowe ośrodki termalne na wyspie, np. Terme di Sardara. To najgorętsze źródła termalne na wyspie, ich temperatura waha się między 45 a 60 stopniami Celsjusza. Sięgają bardzo głęboko w głąb ziemi, stąd ich wysokie zmineralizowanie . Mają w związku z tym zbawienny wpływ na równowagę skórną, stymulują mikrocyrkulację podskórną, działają antyseptycznie i kojąco na stany zapalne skóry. Jednym słowem, z term w Sardara na pewno wyjdziemy piękniejsi i młodsi!

W pobliżu ujścia gorących źródeł rozłożyły się 2 główne ośrodki sanatoryjne – Antiche Terme di Sardara  oraz Sardegna Termale Hotel & SPA. W obu skorzystacie z kąpieli w basenach z wodą termalną, ale także z zabiegów błotnych, estetycznych, kosmetycznych, saun i masaży. Równie korzystne działanie na zdrowie i urodę mają termy w Benetutti. Te słynne gorące źródła biją w głębi lądu, w północno-wschodniej części wyspy. To tylko 80 km z Olbii. Leży tutaj historyczna kraina Goceano, słynąca z długo pozostających w sercu krajobrazów, super ciekawych stanowisk archeologicznych, wspaniałej lokalnej kuchni i właśnie basenów geotermalnych. W tym rejonie gorące wody skrywają bąbelki ozonu, który ma dobroczynny wpływ na krążenie i stan krwi. W centrum termalnym Terme Aurora, które istnieje od ponad 50 lat, znajdziecie baseny z gorącą wodą termalna, a także najnowocześniejsze terapie diadynamiczne, jonoforezy, terapie ultradźwiękami, podwodne hydromasaże, galwanoterapię, inhalacje, zabiegi kosmetyczne i kilkanaście rodzajów masażu.

Powierzając w nasze ręce Wasz pobyt leczniczy na Sardynii możecie liczyć na atrakcyjne wycieczki zpolskim przewodnikiemOdkryjecie podczas nich tę magiczną wyspę wszystkimi zmysłami.

Pełen komfortu, atrakcji i leczniczych zabiegów pobyt możecie odbyć w jednym z luksusowych hoteli sieci Delphina.

Oprócz eleganckich i pełnych wygód pokojach, basenów i doskonałych restauracji, czekają tu na gości profesjonalne gabinety zabiegowe, najnowocześniejsze centra wellness, spa, masaże, zabiegi kosmetyczne i relaksacyjne. W ofercie znajdują się zabiegi talassoterapii, specjalne sesje gimnastyczne w wodzie, łaźnie tureckie, sauny i sala fitness cardio. W ofercie tej sieci znalazły się od niedawna turnusy z programem zabiegów po operacji kręgosłupa. W tej ofercie cieszące się super powodzeniem zabiegi w wodzie tzw. hydrokinezyterapia. W jej skład wchodzi m.in. rehabilitacja usprawniająca w wodzie, balneoterapia, aromaterapia, zabiegi z jodem. Warto wspomnieć także o ORL, czyli zabiegach inhalacyjnych z użyciem wody termalnej, to bardzo nowoczesna terapia uśmierzająca ból

Podczas turnusu odbywają się na przykład sesje terapii manualnej głównie w basenie, wodach termalnych, oraz masaż leczniczy, fizykoterapia, ćwiczenia czynne, ćwiczenia izometryczne, ćwiczenia wzmacniające i uelastyczniające tzw. gorset mięśniowy, ćwiczenia korygujące ustawienie miednicy, prawidłowej postawy stojącej i siedzącej, prawidłowego poruszania się, propriocepcji, stretching. Nasza polskojęzyczna asysta pozwoli idealnie dobrać rodzaj pobytu i zabiegów do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Uszyjemy na miarę Twój pobyt rehabilitacyjny, leczniczy, odmładzający i relaksacyjny, zapraszamy do kontaktu:

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony