Polska asysta w uzyskaniu kredytu na dom lub apartament na Sardynii

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Myślisz o zainwestowaniu w nieruchomość na słonecznej, bezpiecznej wyspie lub marzysz o rozpoczęciu na Sardynii nowego życia? To najlepsza z możliwych decyzji w obecnych czasach! Wiele osób ucieka obecnie z oszczędnościami przed nadciągająca inflacją. Inwestycja w ziemię i nieruchomości zawsze była i będzie opłacalna. Oferujemy Ci naszą polskojęzyczną asystę podczas całego procesu. Pomożemy Ci także w uzyskaniu kredytu, dzięki czemu wybór dostępnych dla Ciebie pięknych domów i apartamentów będzie o wiele większy.

ZAMIESZKAJ LUB ZAINWESTUJ NA SARDYNII

Sardynia to wyspa szczęśliwa i bezpieczna. Życie toczy się tu dużo łagodniejszym torem niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień. Tutejszy klimat wspaniale wpływa na pozytywne nastawienie, a zdrowa kuchnia dosłownie odmładza Wasze ciała. Jesteśmy przekonani, że Sardynia to jedno z najlepszych miejsc na naszej planecie do zamieszkania lub na inwestycję w nieruchomość. Od lat oferujemy naszym rodakom polską asystę od A do Z w kwestii poszukiwania i zakupu wymarzonego domu lub mieszkania na wyspie. Oto jedna z wielu polskich relacji zadowolonych posiadaczy sardyńskiej nieruchomości.
Być może dysponujecie tylko częścią potrzebnych środków lub znaleźliście totalnie zachwycający Was dom z ceną przekraczającą Wasze możliwości?

KREDYT NA SARDYŃSKĄ NIERUCHOMOŚĆ Z POLSKĄ ASYSTĄ

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu na Sardynii na dom lub apartament. Może być to zakup inwestycyjny, z myślą o wakacyjnym lub długoterminowym wynajmie. Może to być zakup domu lub mieszkania, w którym rozpoczniecie Wasze nowe życie na magicznej, słonecznej wyspie.
Wyjaśnimy Wam lokalne procedury i wymogi, pomożemy skompletować zestaw niezbędnych dokumentów z tłumaczeniami z polskiego na włoski lub odwrotnie. Będziemy z Wami podczas kontaktów z włoskim bankiem i doprowadzimy do szczęśliwego końca dość skomplikowaną procedurę uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość na Sardynii.

Podajemy przy okazji garść ważnych informacji na temat potrzebnych dokumentów:

 • cała dokumentacja musi być przetłumaczona i poświadczona w języku włoskim,
 • do naliczania pensji nie wystarczą świadczenia przelewów, lecz wymagane są oświadczenia płatności wypłaty z ostatnich 3 miesięcy,
 • wśród niezbędnych dokumentów jest kontrakt pracy, zaświadczenie o dochodach z ostatniego roku (w przypadku zatrudnienia lub ostatnie 2 lata w przypadku samozatrudnienia / własnej działalności)
 • wyciągi z rachunków bankowych z ostatnich 6 miesięcy pokazujące przelewy, które są zadeklarowane na oświadczeniach płatności wypłat  oraz dostępność własnych środków na zamknięcie planu finansowego zakupu,
 • wniosek kredytowy dla klientów nie mieszkających we Włoszech i osiągających dochody za granicą nie może przekroczyć 60% ceny zakupu.

Może zainteresuje Was także pomysł zamieszkania na wyspie „na próbę”.

SARDYŃSKA NIERUCHOMOŚĆ, KTÓRA DLA CIEBIE ZARABIA

Część z naszych klientów kupuje dom lub mieszkanie, by rozpocząć w nim nowe życie. Część natomiast kupuje dom lub apartament w wakacyjnym kurorcie w celu pomnożenia wydanych funduszy. Zarządzanie nieruchomością wakacyjną pod inwestycję – zajmujemy się tym od lat także dla Sardyńczyków. Organizując wymarzone sardyńskie wakacje setkom polskich rodzin każdego sezonu, staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie. Jeśli więc chciałbyś kupić nieruchomość na Sardynii i korzystać z niej tylko czasami, a czas nieobecności dobrze wykorzystać finansowo, także tutaj przyda się nasza asysta. Pomożemy przygotować Twoją nieruchomość pod wakacyjny wynajem, stworzymy profesjonalną ofertę, piękne zdjęcia i zachęcający opis. Doradzimy przy skomponowaniu cennika, zadbamy, by zaproszenie do Waszego wakacyjnego domu trafiło do jak największej liczby turystów.

Proponujemy pełne zarządzanie na miejscu Waszą nieruchomością, check in oraz check out, sprzątanie końcowe po pobycie gości, obsługę gości na miejscu. Turyści spędzający wakacje w Waszych apartamentach mogą korzystać z naszych wycieczek i rejsów, wynajmu aut i transferów. Dzięki tak kompleksowej obsłudze wyjadą w pełni zadowoleni z wakacji, co wpłynie na pozytywne opinie o Waszej nieruchomości.

NASZA POLSKA ASYSTA W ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI

Z nami cały proces przebiegnie bezproblemowo, ponieważ podczas każdego etapu możesz mieć naszą asystę i pomoc.

USŁUGI W FAZIE POSZUKIWANIA ORAZ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI:

 • Doradztwo regionu do zakupu nieruchomości, które mają największy potencjał – na północy wyspy miejscowości Porto Cervo, Golfo Aranci na Costa Smeralda, San Teodoro, Budoni, Porto San Paolo w okolicy Olbii, Palau znane z międzynarodowej bazy kitesurfing, Badesi, Castelsardo, Costa Paradiso w Zatoce Asinara, na południu wyspy miejscowości Villasimius, Costa Rei, Chia, Pula, Porto Pino – baza kitesurfing,Torre Delle Stelle, Portoscuso, Calasetta, Giba, Sant Anna Arresi, Carbonia. Bardzo dobre inwestycje w rejonu Barbagia i Ogliastra miasteczka jak Seulo, Sadali, Ulassai, Ollolai, Oliena – rejon długowieczności Sardyńczyków.
 • Wyszukiwanie nieruchomości pod inwestycję lub na użytek własny, spełniające odpowiednie kryteria.
 • Kontakt z naszymi partnerami, agencjami nieruchomości, pośrednikami lokalnymi oraz właścicielami. 
 • Usługi notariusza oraz tłumacza przysięgłego przy tłumaczeniu dokumentów i umów.
 • Usługi firm remontowych, architekta, dekoratora wnętrz przy urządzaniu nieruchomości w nowoczesnym stylu włoskim.

Korzystamy z usług doświadczonych ekip remontowych oraz Inter Designer z Sardynii. Zachwycające projekty wnętrz, a następnie ich realizacja przebiegała zawsze bardzo sprawnie przynosząc świetne efekty. Skompletujemy meble oraz pełne wyposażenie, możemy spełnić każde życzenie – klimatyzacja, ogród, basen i wiele więcej. Nieruchomość zostanie oddana pod klucz, w pełni wykończona.

USŁUGI PRZY ZARZĄDZANIU NIERUCHOMOŚCIĄ POD INWESTYCJĘ:

 • Asysta i pomoc przy zarządzaniu nieruchomością – check in, check out oraz sprzątanie końcowe.
 • Dla gości wynajmujących nieruchomość asysta podczas pobytu, transfery, wycieczki, auta na wynajem.
 • Pomoc w umieszczeniu nieruchomości i promocji online na naszej stronie www.wakacjenasardynii.pl oraz poprzez lokalnych operatorów biur nieruchomości.

Pomagamy w zdobyciu licencji pozwalającej na wynajem nieruchomości, która umożliwia oficjalny bezproblemowy wynajem turystyczny na portalach online i nie tylko. Możemy całorocznie zarządzać nieruchomością oraz pomoc w założeniu najszybszego internetu Stel, pomożemy w założeniu niezbędnych kont online opłaty rachunków, zapewnienie osoby nadzorującej posiadłość, do wykonywania drobnych prac naprawczych oraz zaufane panie od utrzymania porządku. Wy wybierzecie termin Waszych wakacji na wyspie, a my zajmiemy się wynajmem turystycznym w pozostałym czasie, Gwarantujemy asystę od A do Z.

NIERUCHOMOŚCI ZAKUPIONE Z NASZĄ ASYSTĄ OD A DO Z

Nieruchomości w północno-zachodniej części wyspy – Zatoka Asinara.

Nieruchomości w północno-wschodniej części wyspy – Costa Smeralda.

Nieruchomości w południowej części wyspy – Zatoka Cagliari.

NASZA OFERTA WCIAZ SIE POWIEKSZA, DOBRY CZAS NA KUPNO DOMU NA SARDYNII WCIĄŻ TRWA

Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma agentami nieruchomości, spływają do nas także oferty od prywatnych właścicieli. Staramy się wciąż uaktualniać naszą ofertą, jest ona bardzo szeroka i dopasowana do każdego budżetu. Prócz domów i apartamentów, znajdą się także agroturystyki, gospodarstwa rolne, hotele i resorty. Część z wystawionych na sprzedaż domów i mieszkań znajdziecie na naszej stronie. Posiadamy ogromną sieć kontaktów związanych z rynkiem nieruchomości oraz z sektorem zarządzania nieruchomościami – agencje nieruchomości, notariusze, technicy, architekci, geodeci, projektanci, firmy remontowe, urzędy, księgowi. Jednym słowem, zajmiemy się profesjonalnie każdym tematem związanych z sardyńskimi nieruchomościami. Zachęcamy do skorzystania z naszego pomysłu, by pomieszkać na wyspie “na próbę”, wynajmując z naszą asystą apartament lub dom na dłuższy wynajem. W pełnym spokoju i bez pośpiechu pokażemy Wam najlepsze okazje, okolicę i realia codziennego życia. Podejmiecie ważne decyzje bez niepotrzebnego pośpiechu. Pamiętajcie, ze poprowadzimy Was krok po kroku także w kwestii kredytowania nabywanej nieruchomości.

Z przyjemnością odbędziemy razem z Wami drogę od marzenia o domu na Sardynii do jego realizacji, zapraszamy do kontaktu!

W celu otrzymania szczegółowych informacji i spersonalizowanej oferty skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony