Wyjazdy treningowe i zgrupowania na Sardynii

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Ten artykuł zaciekawi wszystkich sportowców, trenerów, szefów jak i członków klubów sportowych, a także kibiców. Nigdy wcześniej organizacja zgrupowania, szkolenia i treningów, a także meczu towarzyskiego, na najpiękniejszej europejskiej wyspie, nie była tak prosta! Biuro podróży Wakacje na Sardynii może się pochwalić świetnie zorganizowanym przedsięwzięciem sportowo-turystycznym na dużą skalę. Mieliśmy przyjemność, jako eksperci od Sardynii, czuwać nad przygotowaniami do meczu towarzyskiego drużyny Pogoń Szczecin z sardyńską reprezentacją, który odbył się 11.10 na stadionie w Cagliari.

Wydarzenie było niezwykle emocjonujące także dla nas. Włożyliśmy całą naszą sardyńską pasję w dogranie wszelkich szczegółów tego 4 dniowego pobytu polskiej drużyny, zarządu klubu, rodzin i kibiców. Przelot, hotele, specjalne posiłki opracowane przez dietetyka, transfery, wycieczki, pełna asysta w języku polskim i osobista opieka nad tak dużą grupą. Z wielką przyjemnością pokazaliśmy gościom najpiękniejsze miejsca w Cagliari, klimatyczne wąskie uliczki Starego Miasta, cenne zabytki i niesamowite tarasy panoramiczne z widokiem na Zatokę Aniołów, a takżę piękna plażę Poetto. Krótko przed sednem wydarzenia czyli meczem, zawodnicy, trenerzy i przyjaciele drużyny odwiedzili sardyński dom naszego wieloletniego przyjaciela Lucio. W pięknym ogrodzie z widokiem na morze czekał na nich pyszny obiad, sery, wędliny i inne lokalne przekąski. Ten elegancki dom i ogród z basenem często gości polskie grupy na sardyńskich brunchach, dając niezapomnianą możliwość spędzenia czasu i degustacji najlepszych lokalnych produktów wprost pod sardyńskim dachem w towarzystwie miejscowych. Następnego dnia sportowa ekipa z Polski zawitała do najlepszej w okolicach winnicy Argiolas. Odbyła się tam uroczysta kolacja z degustacją win, atmosfera była wyśmienita! Wielu z uczestników tego krótkiego 4 dniowego wypadu na Sardynie wracała do kraju zachwycona wyspą, z zamiarem powrotu tutaj jak najszybciej. Pobyt był niezwykle udany dzięki hotelowi Thotel, który wykazał sie niezwykłą sprawnością i współpracą, dzieki czemu obsługa tak dużej grupy była łatwością. Dla rozrywki zabraliśmy naszych gości na wycieczkę po stolicy wyspy – Cagliari.

Jesteśmy pewni, że to nie ostatnie takie wydarzenie z naszym udziałem. Z ogromną przyjemnością jak i właściwą nam pasją, zorganizujemy na tej bajecznej wyspie wyjazd treningowy, zgrupowanie, obóz sportowy lub kolejny mecz towarzyski. Czas zimowej przerwy, czyli styczeń, luty, który wiele klubów sportowych przeznacza na zgrupowania i wyjazdy szkoleniowe, to na Sardynii już wiosna. Dużo słońca, temperatury idealne na ruch i aktywność fizyczną. Sardynia sprawdzi się jako miejsce wyjazdu treningowego w każdej dziedzinie sportu. Na zgrupowanie piłkarskie polecamy południe wyspy, gdzie czeka najlepsza infrastruktura. W dodatku zawodnicy i trenerzy dolecą tam lotem bezpośrednim przez cały rok, loty 2 razy w tygodniu Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę, dietetyka, 100% polską asystę i opiekę, w razie potrzeby także lokalnego trenera personalnego. Zorganizujemy niepowtarzalne wycieczki, atrakcje i sprawimy, ze wyjazd szkoleniowy stanie się także wspaniałą przygodą i przeżyciem integracyjnym.

Zimowe w Polsce, a wiosenne na Sardynii, miesiące to idealny czas na golfa. Zachęcamy do zaplanowania pobytu z golfem w roli głównej właśnie na Sardynii. Jesteśmy specjalistami w temacie, znamy doskonale najlepsze pola golfowe na wyspie. Zorganizujemy pobyt zarówno jednego pasjonaty tego elitarnego sportu jak i dużej grupy golfistów. W tym zakresie golfowe raje czekają w różnych rejonach Sardynii – np. słynny Pevero Golf Club na Szmaragdowy WybrzeżuIs Molas Resort nad Zatoka Aniołów czy Is Arenas Golf Club na Costa Verde. Także w wypadku wyjazdu golfowego możecie liczyć na kompleksowe uszycie na miarę Waszego pobytu – przeloty, hotel, willa lub klimatyczne apartamenty, grafik rozgrywek, osobisty trener czy dietetyk i oczywiście nasze fantastyczne wycieczki oraz rejsy. W pełni polska asysta. Jednym słowem, golf jak i każdy inny sport, dla jednej osoby, czy dla całego klubu sportowego – tylko z nami!

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony