Przewodnik na Sardynii, opieka i asysta w języku polskim

Musisz to przeżyć

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Jak czuć się swobodnie i bezpiecznie podczas podróży? Skąd czerpać rzetelne informacje na temat aktualnej sytuacji w miejscu, które chcemy zwiedzać? Jak poradzić sobie w sytuacjach losowych?

Z naszą polską asystą możesz spokojnie cieszyć się wyjazdem!

WĄTPLIWOŚCI PRZED WYJAZDEM

Nigdy jeszcze planowanie wakacji za granicą nie wiązało się z tyloma dylematami i wątpliwościami. Otrzymujemy mnóstwo wiadomości, w których pytacie o wiele podstawowych kwestii związanych z podróżą, ale również rozwiązania w razie nagłych wypadków czy sytuacji losowych:

 • jak przemieszczać się po wyspie
 • godziny otwarcia sklepów i restauracji w niedzielę czy podczas sjesty
 • aktualne obostrzenia oraz wymagane formalności
 • miejsca na wakacje z czworonogiem
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • możliwość kontynuowania fizjoterapii również podczas wakacji na Sardynii
 • ewentualną wizytę u lekarza w razie nagłej potrzeby
 • opiekę medyczną związaną z chorobami przewlekłymi, jak cukrzyca
 • możliwość pomocy językowej w razie sytuacji losowych

POLSKA ASYSTA NA SARDYNII

Nasz doświadczony zespół zapewni Wam najlepszą opiekę na miejscu oraz pełen zestaw potrzebnych informacji podczas planowania szczegółów wyjazdu, tak, by Wasz pobyt przebiegł bez problemów i z niezbędną pomocą w każdej sytuacji.

Od lat współpracujemy z lokalnymi firmami wszelkiego typu, także medycznymi i rehabilitacyjnymi. Mamy lokalnych przyjaciół związanych z każdym tematem, który może okazać się ważny dla naszych gości. Nasza wszechstronna, polskojęzyczna asysta może okazać się podstawą bezpiecznych i spokojnych wakacji na Sardynii np. dla osób starszych lub rodzin z bardzo małymi dziećmi. Nieobce nam są tematy organizacji podróży i pobytu dla osób niepełnosprawnych. Podczas wymarzonych egzotycznych wakacji, warto mieć w okolicy rodaka, który pomoże w razie nieprzewidzianych okoliczności.

ATRAKCJE Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

Polskojęzyczna asysta to wspaniała rzecz nie tylko w razie kłopotów. W ojczystym języku najlepiej słucha się wciągających opowieści o lokalnych zwyczajach, niuansach kulinarnych czy o słynnej długowieczności wyspiarzy. Fantastycznie jest móc pogawędzić z lokalsem, który opowiada nam w połowie po włosku, w połowie po sardyńsku, o swoim życiu, a nie byłoby to możliwe bez polskiego tłumacza mieszkającego właśnie na Sardynii.

Od wielu lat szyjemy na miarę kameralne, niesamowite wyprawy i przygody. Możecie na nich poznać autentyczną Sardynię. Także taką z dala od gwarnych kurortów, gdzie życie toczy się do setek lat swoim naturalnym rytmem. W 90% są to całodniowe wycieczki z polskim przewodnikiem. Profesjonalne i pełne pasji podejście zapewni Wam tylko polskojęzyczny przewodnik z licencją i z odpowiednim doświadczeniem, a o takich na Sardynii nie łatwo. Można ich policzyć na palcach 2 rąk! Każda z naszych wycieczek jest trochę inna, dopasowana do wieku uczestników, terminu, oczekiwań i zainteresowań.

NASZE WYCIECZKI „SZYTE NA MIARĘ”

W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe wycieczki, które gwarantują niezapomniane momenty! Z nami popłyniecie motorówką między rajskimi wyspami Archipelagu Wysp Korsyki w kameralnej grupie i z polskim przewodnikiem. W polskiej asyście odwiedzicie ukrytą wśród najwyższych na wyspie gór, tajemniczą krainę Barbagia. Podczas wybornej uczty w gospodarstwie naszego przyjaciela Pasquale i jego rodziny, dzięki polskiemu przewodnikowi, będziecie mogli spytać o interesujące Was fakty z życia zwykłego Sardyńczyka. Świetnie będziecie się bawić i dzięki polskiej asyście, zrozumiecie każdy sardyński żart, na warsztatach kulinarnychu gospodyń w Ludurru. Polska przewodniczka Gosia opowie Wam o fascynującej historii Alghero podczas wycieczki po starym mieście i do Groty Neptuna.

agę i jakość naszej polskojęzycznej asysty często podkreślają nasi goście w opiniach i recenzjach. Coraz więcej polskich rodzin kupuje z naszą polskojęzyczną asystą wymarzony dom na Sardynii. Zapraszamy do rezerwacji wakacji na Sardynii, planując wymarzone wakacje z naszym biurem podróży, otrzymasz wszelkie potrzebne informacje i wskazówki po polsku.

W celu otrzymania szczegółowych informacji i spersonalizowanej oferty skontaktuj się z nami!

  Wybierz termin

  Rezerwujesz

  Wybierz uczestników

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ut leo mollis, finibus nibh in, laoreet nulla. Donec tristique sem velit, eu aliquam ligula posuere ut. Etiam in urna ac felis lobortis ornare. Cena minimalna
  Płatność 30% w momencie rezerwacji, reszta na miejscu w dniu wycieczki. Polityka rezygnacji: Rezygnacja na 30 dni przed datą check in: utrata 30% zaliczki. Rezygnacja od 29 do 7 dni przed datą check in: utrata 50% zaliczki. Rezygnacja od 6 dni do dnia przyjazdu lub no-show: utrata 100%. € / os. Cena w taryfie Elastycznej

  Taryfa

  Suma zamówienia

  Dane zamawiającego


  Forma płatności


  Zgody i regulaminy

   Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

   Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

   Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
   info@wakacjenasardynii.pl
   Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
   +48 517 417 659
   Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
   w godzinach od 9:00 do 20:00.

    Skorzystaj z formularza kontaktowego

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
    Zobacz regiony