Przewodnik na Sardynii, opieka i asysta w języku polskim

Musisz to przeżyć

Willa + katamaran = najwspanialsze wakacje na Sardynii

Willa + katamaran = najwspanialsze wakacje na Sardynii

Oto najnowszy przepis na najwspanialsze sardyńskie wakacje – tydzień w bajecznej willi lub hotelu i tydzień na komfortowym katamaranie lub jachcie Ten pomysł podsunęli nam nasi goście, a [...]
Czytaj więcej

Warto zjeść

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Wakacje na Sardynii z bezglutenową kuchnią

Jeszcze niedawno kuchnia bezglutenowa dotyczyła wyłącznie osób z alergiami i problemami zdrowotnymi Jednak coraz częściej rezygnujemy ze spożywania glutenu dobrowolnie, dla zdrowia Z [...]
Czytaj więcej

Te miejsca warto zwiedzić

Sardynia dla rodzin z dziećmi – wczasy i wakacje na Sardynii dla dzieci

Sardynia dla rodzin z dziećmi – wczasy i wakacje na Sardynii dla dzieci

Polskie rodziny z dziećmi zakochują się w Sardynii, czasem bez opamiętania Ta cudowna, słoneczna wyspa oferuje ich pociechom mnóstwo radości i atrakcji Rajskie plaże z piaszczystym, łagodnym [...]
Czytaj więcej

Nigdy jeszcze planowanie wakacji za granicą nie wiązało się z tyloma dylematami i wątpliwościami. Otrzymujemy wiele zapytań i maili, w których pytacie o ewentualną wizytę u lekarza, opiekę medyczną związaną z chorobami przewlekłymi np. cukrzycą. Oczywiście wakacyjnych marzycieli frapują także kwestie aktualnych obostrzeń, wymaganych testów, formalności itp. Nasz doświadczony zespół zapewni Wam najlepszą opiekę na miejscu oraz pełen zestaw potrzebnych informacji podczas planowania i dogrywania szczegółów wyjazdu.

Od lat współpracujemy z lokalnymi firmami wszelkiego typu, także medycznymi i rehabilitacyjnymi. Mamy lokalnych przyjaciół związanych z każdym tematem, który może okazać się ważny dla naszych gości. Nasza wszechstronna, polskojęzyczna asysta może okazać się podstawą bezpiecznych i spokojnych wakacji na Sardynii np. dla osób starszych lub rodzin z bardzo małymi dziećmi. Nieobce nam są tematy organizacji podróży i pobytu dla osób niepełnosprawnych. Podczas wymarzonych egzotycznych wakacji, warto mieć w okolicy rodaka, który pomoże w razie nieprzewidzianych okoliczności.

WYCIECZKI I ATRAKCJE PO POLSKU

Polskojęzyczna asysta to wspaniała rzecz nie tylko w razie kłopotów. W ojczystym języku najfajniej słucha się wciągających opowieści o lokalnych zwyczajach, niuansach kulinarnych czy frapującej cały świat długowieczności wyspiarzy. Fantastycznie jest móc pogawędzić z lokalsem, który opowiada nam w połowie po włosku, w połowie po sardyńsku, o swoim życiu, a nie byłoby to możliwe bez polskiego tłumacza mieszkającego właśnie na Sardynii. Od wielu lat szyjemy na miarę kameralne, niesamowite wyprawy i przygody. Możecie na nich poznać autentyczną Sardynię. Także taką z dala od gwarnych kurortów, gdzie życie toczy się do setek lat swoim naturalnym rytmem. W 90% są to całodniowe wycieczki z polskim przewodnikiem. Profesjonalne i pełne pasji podejście zapewni Wam tylko polskojęzyczny przewodnik z licencją i z odpowiednim doświadczeniem, a o takich na Sardynii nie łatwo. Można ich policzyć na palcach 2 rąk! Każda z naszych wycieczek jest trochę inna, dopasowana do wieku uczestników, terminu, oczekiwań i zainteresowań.

Z nami popłyniecie motorówką między rajskimi wyspami Archipelagu Wysp Korsyki w kameralnej grupie i z polskim przewodnikiem. W polskiej asyście odwiedzicie ukrytą wśród najwyższych na wyspie gór, tajemniczą krainę Barbagia. Podczas wybornej uczty w gospodarstwie naszego przyjaciela Pasquale i jego rodziny, dzięki polskiemu przewodnikowi, będziecie mogli spytać o interesujące Was fakty z życia zwykłego Sardyńczyka. Świetnie będziecie się bawić i dzięki polskiej asyście, zrozumiecie każdy sardyński żart, na warsztatach kulinarnychu gospodyń w Ludurru. Polska przewodniczka Gosia opowie Wam o fascynującej historii Alghero podczas wycieczki po starym mieście i do Groty Neptuna.

Wagę i jakość naszej polskojęzycznej asysty często podkreślają nasi goście w opiniach i recenzjach. Coraz więcej polskich rodzin kupuje z naszą polskojęzyczną asystą wymarzony dom na Sardynii.

Zapraszamy do rezerwacji wakacji na Sardynii, planując wymarzone wakacje z naszym biurem podróży, otrzymasz wszelkie potrzebne informacje i wskazówki po polsku.

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy wypełnienie formularza lub kontakt z biurem

+48 517 417 659, info@wakacjenasardynii.pl

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.


  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego


   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony