Hotel Cala Cuncheddi 4* - Olbia, Capo Ceraso

Szczegóły noclegu

Atuty

 • Hotel znajduje się na terenie 5 hektarów
 • Sąsiedztwo morskiego rezerwatu przyrody Tavolara
 • 2 restauracje, korzystające tylko z lokalnych produktów
 • Basen
 • Sala konferencyjna
 • Fitness Center & SPA

Położenie

 • 20 m od najbliższej plaży
 • 12 km od Olbii

Zapytaj o cenę

Cala Cuncheddi to jeden z 4-gwiazdkowych prestiżowych hoteli na Sardynii. Został zbudowany na granitowym przylądku w Capo Ceraso, pomiędzy Olbią, a San Teodoro. Swoim położeniem doskonale podkreśla okoliczny krajobraz i stanowi perłę wyłaniającą się z tła dzikiej przyrody i krystalicznego morza. Hotel znajduje się na pięciu hektarach terenu, sąsiadującego z wodnym obszarem chronionym Capo Coda Cavallo. Właśnie dzięki swojej charakterystycznej lokalizacji oferuje wspaniałą panoramę i widoki na okoliczne wzniesienia, zieleń i piasek skąpany w cudownym sardyńskim słońcu.

Hotel dysponuje łącznie 79 pokojami i apartamentami, wszystkie całkowicie odnowione i zaprojektowane w taki sposób, aby nie szkodzić lokalnej florze.

Wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne dekoracje i meble zostały stworzone we Włoszech, dlatego też hotel posiada w sobie charakterystyczną i niezwykle ujmującą sardyńsko-włoską atmosferę.

Do dyspozycji gości w tym noclegu są dwie restauracje Asumari i Asarena, można spróbować w nich doskonałych przepisów i potraw, z których słynie Sardynia. Wszystko zrobione ze świeżych lokalnych produktów. Szczególną uwagę należy zwrócić na chleb który jest wypiekany bezpośrednio na miejscu. Restauracja Asumari ma do dyspozycji również sommeliera.

Poza tym na miejscu znajdziemy salę kongresową, basen, centrum fitness i SPA.

Najbliższa plaża Cala Cuncheddi znajduje się tylko 20 metrów od hotelu, gdzie nieodpłatnie goście mogą skorzystać z leżaków i parasoli plażowych.

Natomiast SPA wyposażone jest w specjalne miejsca do hydromasażu i chromoterapii, dzięki temu goście oczekujący luksusowych wakacji będą mieli zapewniony pełny komfort i relaks. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek dostępne jest centrum fitness w którym goście znajdą najnowsze wyposażenie i piękną panoramę morza. Warto wybrać się również na zwiedzanie okolicznych miejsc na Sardynii oraz wybrać się na wycieczkę po wodnym rezerwacie.

  Zapisz się do wakacyjnego Newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera, aby nie ominęła Cię żadna z naszych wyjątkowych ofert.

  Masz pytania lub chcesz zarezerować pobyt na Sardynii?
  info@wakacjenasardynii.pl
  Dostępność 24h / 7 dni w tygodniu
  +48 517 417 659
  Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 9:00 do 20:00.

   Skorzystaj z formularza kontaktowego

   Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
   Zobacz regiony